Rostliny, květiny a květinářství – Olomoucký kraj

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1FLORCENTER, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(99)
Šlechtitelů 802, Olomouc - Holice
Otevřeno do 16:00

Jsme jednou z největších zahradnických firem na Moravě. V našem zahradnictví nabízíme široký sortiment rostlin pro veřejnost. Zajišťujeme také velkoobchodní rozvoz květin, floristických potřeb, substrátů a hnojiv nebo zahradní keramiky.

2Ptáčková Květuše - Květinářství

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
nám. T. G. Masaryka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejna květin Květiny Ptáčková s.r.o. nabízí prodej řezaných květin a pokojové květiny zákazníkům z Prostějova a okolí. Nacházíme se poblíž radnice na náměstí T.G. Masaryka.

3Květinářství - Burešová Simona

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Masarykovo náměstí…, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vytváříme Květinové emoce, neboť každá rostlina emoce vyjadřuje.

4Krejčíř Vladimír - Zahradnictví

Naší specializací je prodej stromků okrasných i ovocných. Vypěstujte si vlastní ovocné plody - prodáváme meruňky, broskvoně, hrušně a jabloně a další. Potěšte své zahradnické srdce a pořiďte si na zahradu něco nového a neokoukaného.

5Květiny Ptáčková s.r.o.1 pobočka

T.G.Masaryka 9, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejna květin Květiny Ptáčková s.r.o. Nabízíme prodej řezaných květin a pokojové květiny zákazníkům z Prostějova a blízkého okolí. sídlíme poblíž radnice na náměstí T.G. Masaryka. Zabýváme se vazbou kytic svatebních, smutečních, uvážeme kytici podle přání zákazníka, luxusní kytice a…

6Zahradnictví Zmeškalovi – okrasné dřeviny Olomouc

Kožušany 149, Kožušany-Tážaly
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme okrasné dřeviny, hnojiva, substráty, postřiky a okrasnou keramiku. Provádíme návrhy a realizace zahrad a zajišťujeme údržbu zeleně.

7Aleš Adel

4.9
★★★★★
★★★★★
(94)
Přemyslovice 205, Přemyslovice Bezdlužná

Velkoobchod i maloobchod s prodejem rostlin. Produkujeme v okrasné školce konifery a listnaté keře v kontejnerech. Pěstujeme rostliny i květiny ve volné půdě.

8Miroslav Nedělník

Pěstování a prodej zeleniny, ovoce i květin. Nabídka balkonových rostlin, okrasných dřevin, trvalek, letniček, sadeb a doplňkového sortimentu.

9Vozný Jiří

Zabýváme se prodejem pokojových květin, venkovních květin, tropických a subtropických květin. Dále prodáváme semena, venkovní ibišky, mučenky, oleandry, datury, eukalypty. V našem sortimentu také naleznete abutilony, bougainvillea, honzíky achimenes, cocoloba uvifera, stevia rebaudiana a další…

10Ryšánek Jiří - Zahradnictví u Ryšánků

Na Horecku 410, Lipník nad Bečvou
Dnes už má zavřeno

Zahradnictví - prodej bylinek, a květin různých druhů. Vyrobíme truhlíky na přání zákazníka.


Rostliny, květiny a květinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rostliny, květiny a květinářství v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rostliny, květiny a květinářství najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomoucký kraj.