Květinářství – Uherské Hradiště

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1GARDEN Moravia s.r.o.1 pobočka

Východní 1352, Staré Město
Otevřeno od 9:15
Bezdlužná

Provoz zahradnictví s nabídkou sortimentu květin, stromků, sazenic a substrátů.

2Hrabalová Alena - ALMI

Boršice 89, Boršice
Otevřeno od 8:00

Nabídka prodeje zahradnických a vinařských potřeb včetně přípravků na ochranu rostlin. Prodáváme travní směsi, substráty, zeleninová a květinová osiva. Dále dodávka filtrací, sanitací, lahví a sudů, nerezových nádob a přírodních korků, syntetických zátek, šroubových uzávěrů a záklopek.

3Molková Pavlína- České tropy

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Babice 558, Babice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme všechny odolné subtropické druhy rostlin pro exotickou zahradu, k bazénu, na terasu i do bytu. Pěstujeme a prodáváme mrazuvzdorné palmy i stromové juky, agave i banánovníky, bambusy, araukárie, trávovníky a další exotické rostliny.

4Janota Jan

4.5
★★★★★
★★★★★
(31)
Bílovice 419, Bílovice Bezdlužná

V našem zahradnictví vážeme květiny pro každou příležitost, smuteční kytice, smuteční věnce, slavnostní věnce, kytice a vazby. Připravíme vám kytice k narozeninám, promocím, svatební kytice a ke spoustě další příležitostí. V našem sortimentu najdete také květiny umělé a pokojové.

5Kovalčík Petr (pobočka Jalubí 559)1 pobočka

Jalubí 559, Jalubí
Otevřeno od 8:00

Zahradnictví s nabídkou pěstování balkonových květin, trvalek a okrasných dřevin včetně výroby sezónních dekorací či výsadbou a údržbou zahrad. Dále realizujeme skalky, jezírka i zídky a vysazujeme stromy a keře. Zajišťujeme dekorace firemních prostor, hotelů, restaurací a firemních i soukromých…

6Mrs. Caroline s.r.o. - květinářství

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Rybářská 2481, Uherský Brod
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme denně čerstvé řezané květiny. Naše floristiky Vám z nich vytvoří aranžmá k různým příležitostem. Kompletní servis pro svatby. Zakládáme si na čerstvosti, kvalitě a široké nabídce nabízených květin.

7Hrubošová Jarmila, Ing. - květinářství

4.9
★★★★★
★★★★★
(27)
Františkánská 170, Uherské Hradiště
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej čerstvých řezaných květin. Dále v nabídce naleznete vazbu kytic pro všechny příležitosti, uvázání svatebních kytic dle přání a typu nevěsty a ženicha. Nabízíme také doplňkový sortiment (květináče, obaly, vázy, dárkové předměty, obrazy). Zajišťujeme i doručování květin.

8Květinářství - Bobčíková Jana

Květinářství, prodej květin, vázání květin, svatební kytice, výživa pro květiny, hnojiva, vždy čerstvé květiny. Rozvoz květin.

9Pačinková Lenka

4.9
★★★★★
★★★★★
(109)
Lúčky 322, Uherský Brod Bezdlužná

Mr. & Mrs. Wedding decor je mladá dynamická společnost, která se zabývá svatební floristikou. Nezáleží na tom, zda chcete mít svatbu stylovou, moderní nebo laděnou do nějakého konkrétního motivu.

10Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)200 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.


Květinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Květinářství v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Květinářství najdete 46 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Uherské Hradiště.