Květiny a květinářství – Vyškov

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Paráčková Hana

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Drnovice 712, Drnovice

Provozujeme a nabízíme prodej živých i sušených květin a dárkových předmětů a dále provádíme poskytování poradenství. Máme pro Vás připravenou nabídku nejen vždy čerstvých řezaných květin, hrnkových rostlin a dárkového zboží, ale také nejširší sezónní nabídku od balkonových rostlin až po vánoční…

2Zemědělství Brno1 pobočka

Zeleninu a ovoce prodáváme výhradně konečným spotřebitelům a to formou prodeje ze dvora nebo formou bedýnek s rozvozem do domu. Chováme kuřata, kachny a v omezeném množství i husy na maso. Na přání zákazníka vyrobíme bedýnky dle jejich požadavků.

3Jan Novák - prodej kaktusů a sukulentů

Školní 480, Otnice Bezdlužná

Nabízíme a prodáváme kaktusy a sukulenty a masožravé rostliny a potřeby pro pěstitele a dále nabízený botanický materiál pochází výhradně z kulturních zdrojů.

4Květinová síň CATLEYA

Masarykovo náměstí…, Vyškov
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Květinářství - prodáváme řezané i umělé květiny, vazby na přání.

5FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (pobočka Vyškov-Město)23 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(73)
Cukrovarská 492/4, Vyškov-Město
Otevřeno do 20:00

Prodej květin, zahrádkářských potřeb, vázání gratulačních kytic. Řezané a pokojové květiny, smuteční vazby, aranžmá do skla, sesazení košíků s přízdobou, výzdoba místností, věnce na dveře, svatební kytice pro nevěsty nebo přízdoby hrnkových rostlin.

6Pěkný domov4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Dukelská 117/12, Vyškov Bezdlužná

Mezi nabízené zboží patří například bytové doplňky, luxusní povlečení, luxusní polštáře, jídelní soupravy, vázy či mýdla.

7Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Vyškov)200 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 514/13C, Vyškov
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.

8Bajerková Lilian

Máme nabídku a provádíme tvorbu venkovských interiérů a stylové úpravy dvorů a zahrad a venkovních posezení a prodej květin i také zakázkové návrhy a šití bytového textilu.

9Vinczeová Ivana

Máme nabídku svatebního květinového servisu a poradenství a aranžování interiérů a dále pořádání floristických seminářů.

10Kopečná Iva

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Palackého náměstí…, Slavkov u Brna Bezdlužná

Máme nabídku řezaných a pokojových květin a dále provádíme realizaci květinových vazeb a to pro každou příležitost s možností doručení a děláme kompletní svatební aranžmá.


Květiny a květinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Květiny a květinářství v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Květiny a květinářství najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Vyškov.