Lihovary – Olomoucký kraj

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1HANAGRAIN J.T.J., s.r.o.

Jsme specializovaný obchod se zemědělskými komoditami. Vykupujeme krmné a potravinářské obiloviny. Zajišťujeme dodávky řepkových extrahovaných šrotů, řepkových expelerů, sušených kukuřičných lihovarských výpalků, cukrovarských sušených granulovaných řízků , slunečnicových extrahovaných šrotů,…

2Pěstitelská pálenice Ořechovka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Přáslavice 37, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

3Palírna Samotišky, s.r.o.

Toveřská 404/8, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

4LIHOVAR Hrabová s.r.o.

Hrabová 96, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Společnost LIHOVAR Hrabová s.r.o. provozuje palírnu slivovice a poskytuje služby v oblasti výroby z nerezu. Společnost se také zaměřuje na vodojemy, zábradlí, ČOV, potrubí, zahradní nábytek, stavební zámečnické výrobky, madla, vodní nádrže aj.

5Fica František

Pěstitelská pálenice.

7ALKO, společnost s ručením omezeným

Pěstitelská pálenice, destilované alkoholické nápoje. Vykupujme jablka.

8OVEXIM, spol. s r. o. (pobočka Konice)2 pobočky

Chmelnice 478, Konice Bezdlužná

Nákup a prodej ovoce a zeleniny. Nabízíme zpracování kvasů v pěstitelské pálenici, kvalitní dřeně, ovocné koncentráty a šťávy.

9Hynek Horecký

Lipná 1, Potštát Bezdlužná

Nabízíme pěstitelské pálení ovocných destilátů.

10Krestýn Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Šumvald 362, Šumvald Bezdlužná

Zabýváme se příjmem ovoce do společného pálení. Pálíme již od 50 litrů. Poskytujeme poradenské služby. Nabízíme kvasinky a enzymy pro správné vedení kvasu. Změříme procento cukru a stupně prokvašení. U nás naleznete příjemné posezení, alko a nealko nápoje, čepované pivo, máme i udírnu.


Lihovary – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lihovary v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lihovary najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Olomoucký kraj.