Pěstitelská pálenice Ořechovka – logo společnosti Pěstitelská pálenice Ořechovka

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

Recenze

  • 3.0
    (3)

    google 3 Google recenzí

  • Klíčová slova 17

    pěstitelská pálenice, pěstitelské pálenice ořechovka, pálení ovoce, pálení klasickou technologií, pálení kvasu, dvojí destilace, destilované ovoce, pálení v celoměděném zařízení, jemnost a nezaměnitelná chuť, otop dřevem, domluvení termínu pálení, pomalejší ohřev kvasu, vyšší výtěžnost a lepší kvalita pálenky, kvalita pálenky, množství kvasu, kontakt,

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

    Zavřeno
  • Pondělí Zavřeno
  • Úterý 09:00 – 16:00
  • Středa 09:00 – 16:00
  • Čtvrtek 09:00 – 16:00
  • Pátek 09:00 – 12:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Pěstitelská pálenice Ořechovka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.