Destilační přístroje – Morava

Hledáte zařízení, které vám umožní získat čistou a kvalitní vodu, alkohol nebo jiné kapaliny? Pak jsou pro vás ideálním řešením destilační přístroje. Přehled prodejců destilačních přístrojů v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ILABO, spol. s r.o.

Masarykovo náměstí…, Kyjov-Nětčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní techniku pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské zařízení. Prodáváme laboratorní přístroje, laboratorní mlýny značek FRITSCH a IKA. Věnujeme se měření velikosti částic.

2Skřivánek Libor - pěstitelská pálenice2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Průmyslová 1423, Bzenec Bezdlužná

Provozuji pěstitelskou pálenici, zpracování domácích kvasů a ovoce i skladování kvasů zákazníků.Máme nejnižší náklady na výrobu ovocného destilátu.Zajistíme pro Vás uložení kvasu.Budeme Vás informovat o nejvhodnější době k pálení Vašeho kvasu.Možnost zajištění ovoce na kvas.Můžete využít…

3Pěstitelská pálenice Ořechovka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přáslavice 37, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

4Komárek Josef- pěstitelská pálenice

Naše pěstitelská pálenice se sídlem v Mohelnici slouží k výrobě destilátů a pálení ovocných kvasů. Jako další naši službu Vám můžeme nabídnout uskladnění kvasů.

5Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.

6KOVODĚL Janča s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Kučerovo nám. 2032, Uherský Brod
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a servis kotlů. Dále poskytujeme služby v oblasti mědikovectví, topenářství a vody. Nabízíme jedno i dvouplášťové kotle, jedno i dvou systémové pěstitelské pálenice, destilační kolony do 180 l a podtlakové nasávání kvasu a příslušenství.

7Žákovský Bohdan

K Pivovaru 34, Lukov Bezdlužná

Naším oborem je výroba ovocných destilátů. Provoz pálenice.

8ALKO, společnost s ručením omezeným

Pěstitelská pálenice, destilované alkoholické nápoje. Vykupujme jablka.


Destilační přístroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Destilační přístroje v lokalitě Morava – detailní popis

Destilační přístroje slouží k oddělení složek kapaliny na základě jejich různých bodů varu. Používají se k destilaci vody, destilaci alkoholu, destilaci parfémů nebo destilaci chemických sloučenin. 

Z čeho se skládají destilační přístroje? 

Skládají se z několika částí: zdroje tepla, destilační nádoby, chladiče a sběrné nádoby. Zdroj tepla ohřívá kapalinu v destilační nádobě až do varu. Pára z kapaliny stoupá do chladiče, kde se ochlazuje a kondenzuje zpět na kapalinu. Kondenzovaná kapalina pak odtéká do sběrné nádoby.

Typy destilačních přístrojů

Existují různé typy destilačních přístrojů podle způsobu ohřevu, chlazení a uspořádání destilačních kolon – jednoduché destilační přístroje, frakční destilační přístroje, vakuové destilační přístroje, molekulární destilační přístroje. Existují jak domácí destilační přístroje, tak i průmyslové destilační přístroje.  

Využití destilačních přístrojů

Destilační přístroje mají mnoho využití v průmyslu i domácím prostředí. Používají se k čištění vody, výrobě alkoholu, parfémů, éterických olejů nebo chemických sloučenin.

  • Destilační přístroje na vodu – používají se k odstranění solí, stopových prvků, mikroorganismů a dalších nečistot z vody z vodovodu nebo z přírodních zdrojů. Destilovaná voda je vhodná k čištění nebo laboratorním účelům.
  • Destilační přístroje na alkohol – používají se k výrobě pálenek, likérů nebo jiných alkoholických nápojů z kvašených surovin, jako jsou ovoce, obiloviny nebo brambory. Destilací se zvyšuje obsah alkoholu a odstraňují se nežádoucí látky.