Destilační přístroje – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ILABO, spol. s r.o.

Boršovská 2591/71, Kyjov-Nětčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme laboratorní techniku pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské zařízení. Prodáváme laboratorní přístroje, laboratorní mlýny značek FRITSCH a IKA. Věnujeme se měření velikosti částic.

2Skřivánek Libor - pěstitelská pálenice2 pobočky

Provozuji pěstitelskou pálenici, zpracování domácích kvasů a ovoce i skladování kvasů zákazníků.Máme nejnižší náklady na výrobu ovocného destilátu.Zajistíme pro Vás uložení kvasu.Budeme Vás informovat o nejvhodnější době k pálení Vašeho kvasu.Možnost zajištění ovoce na kvas.Můžete využít…

3Pěstitelská pálenice Ořechovka

Přáslavice 37, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

4Komárek Josef- pěstitelská pálenice

Naše pěstitelská pálenice se sídlem v Mohelnici slouží k výrobě destilátů a pálení ovocných kvasů. Jako další naši službu Vám můžeme nabídnout uskladnění kvasů.

5Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.

6KOVODĚL Janča s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kučerovo nám. 2032, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a servis kotlů. Dále poskytujeme služby v oblasti mědikovectví, topenářství a vody. Nabízíme jedno i dvouplášťové kotle, jedno i dvou systémové pěstitelské pálenice, destilační kolony do 180 l a podtlakové nasávání kvasu a příslušenství.

7Žákovský Bohdan

K Pivovaru 34, Lukov Bezdlužná

Naším oborem je výroba ovocných destilátů. Provoz pálenice.

8ALKO, společnost s ručením omezeným

Pěstitelská pálenice, destilované alkoholické nápoje. Vykupujme jablka.


Destilační přístroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Destilační přístroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Destilační přístroje najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.