Lihoviny – Morava

1–10 firem z 627 nalezených Filtry

1Hartman Tomáš

Areál sušárny…, Pohořelice - Velký…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Vyrábíme pneumatické lisy, řady PL v základní řadě o objemech lisovacích bubnů 400, 800, 1200, 2000 a 2500 litrů, ale i jiného zákazníkem požadovaného objemu. Pro vinaře nabízíme mlýnkoodstopkovače, které slouží k šetrnému odstopkování bobulí od třapin hroznů. Nerezové sklízecí vozy, které vyrábíme…

4Palírna Boskovice, s.r.o.

Chrudichromská 2283, Boskovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Palírna Boskovice, s.r.o. - Provozování palírny. Zabíváme se : pěstitelské pálení, výroba likérů, výroba reklamních lahví, zpracování ovoce na kvas s pěstitelským pálením, prodej dárkových lahví,kvasinek,soudků.

5Vančura Ladislav

Rudice 344, Jedovnice Bezdlužná

Pálenice slouží k výrobě destilátů z různých druhů zkvašeného ovoce. Máme destilační kotle 400 a 120 litrů. Destilujeme od 50 l. kvasu.

6Skřivánek Libor - pěstitelská pálenice2 pobočky

Provozuji pěstitelskou pálenici, zpracování domácích kvasů a ovoce i skladování kvasů zákazníků.Máme nejnižší náklady na výrobu ovocného destilátu.Zajistíme pro Vás uložení kvasu.Budeme Vás informovat o nejvhodnější době k pálení Vašeho kvasu.Možnost zajištění ovoce na kvas.Můžete využít…

7ZAN-AROMI, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Turistická 8, Brno Bezdlužná

Nabízíme například kvasinky, čiřidla, tekuté síry, enzymy i bakterie malolaktické. Pořádáme také školení. Provádíme i stabilizací vína a prodáváme různé vinařské potřeby.

8Medovina Elisa

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Podohradí 538, Nivnice Bezdlužná

Naším oborem je výroba medoviny studenou cestou. Nabídka medoviny přírodní, cherry, mandlové, ořechové a skořicové.

9LINEA NIVNICE, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
U dvora 190, Nivnice Bezdlužná

Naším oborem je výroba džusů Hello, sirupů, lihovin, ovocných vín a dětské výživy.

10AGRO Zlechov, a.s.

3.9
★★★★★
★★★★★
(20)
Školní 119, Zlechov Bezdlužná

Zemědělství, včetně prodeje zemědělských výrobků. Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin. Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná do 3,5 i nad 3,5 tuny.


Lihoviny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lihoviny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lihoviny najdete 627 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 564 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 188 firem v regionu Morava.