Lihovary – Morava

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1DESTILA, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 435/127, Brno
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Jsme tradiční výrobce potravinářského zařízení. Vyrábíme a dodáváme minipivovary a malé průmyslové pivovary, pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, naplavovací filtry na filtraci piva, vína, ovocných šťáv a jiných nápojů. Výrobce stacionárních plynových kotlů pro vytápění rodinných domků a bytů.

3Vančura Ladislav

Rudice 344, Jedovnice Bezdlužná

Pálenice slouží k výrobě destilátů z různých druhů zkvašeného ovoce. Máme destilační kotle 400 a 120 litrů. Destilujeme od 50 l. kvasu.

4HANAGRAIN J.T.J., s.r.o.

Jsme specializovaný obchod se zemědělskými komoditami. Vykupujeme krmné a potravinářské obiloviny. Zajišťujeme dodávky řepkových extrahovaných šrotů, řepkových expelerů, sušených kukuřičných lihovarských výpalků, cukrovarských sušených granulovaných řízků , slunečnicových extrahovaných šrotů,…

5Pěstitelská pálenice Ořechovka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přáslavice 37, Přáslavice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

6Palírna Samotišky, s.r.o.

Toveřská 404/8, Samotišky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

8PPP - Pohořílky, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Fulnek 2 - Pohořílky, Fulnek Bezdlužná

Provoz pěstitelské pálenice a lihovaru.

9Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.

10Horáček Pavel - Výroba lihovin1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Humnech 661, Blučina Bezdlužná

Nabízíme provedení vypálení a také měření cukernatosti.


Lihovary – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Lihovary v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lihovary najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Morava.