Lihovary – Morava

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1DESTILA, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaštanová 435/127, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme tradiční výrobce potravinářského zařízení. Vyrábíme a dodáváme minipivovary a malé průmyslové pivovary, pěstitelské pálenice a ovocné lihovary, naplavovací filtry na filtraci piva, vína, ovocných šťáv a jiných nápojů. Výrobce stacionárních plynových kotlů pro vytápění rodinných domků a bytů.

3Vančura Ladislav

Rudice 344, Jedovnice Bezdlužná

Pálenice slouží k výrobě destilátů z různých druhů zkvašeného ovoce. Máme destilační kotle 400 a 120 litrů. Destilujeme od 50 l. kvasu.

4Pěstitelská pálenice Ořechovka

Přáslavice 37, Přáslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

5Palírna Samotišky, s.r.o.

Toveřská 404/8, Samotišky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

6LIHOVAR Hrabová s.r.o.

Hrabová 96, Zábřeh
Dnes už má zavřeno

Společnost LIHOVAR Hrabová s.r.o. provozuje palírnu slivovice a poskytuje služby v oblasti výroby z nerezu. Společnost se také zaměřuje na vodojemy, zábradlí, ČOV, potrubí, zahradní nábytek, stavební zámečnické výrobky, madla, vodní nádrže aj.

7PPP - Pohořílky, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Fulnek 2 - Pohořílky, Fulnek Bezdlužná

Provoz pěstitelské pálenice a lihovaru.

8Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.

9Horáček Pavel - Výroba lihovin1 pobočka

Nabízíme provedení vypálení a také měření cukernatosti.

10K-mix universal, spol. s r.o.

Děláme a nabízíme výrobu pěstitelské pálenice.


Firmy v dalších lokalitách


Lihovary v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Lihovary najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Morava.