Výrobce, prodejce lihu – Morava

1–10 firem z 566 nalezených Filtry

1HRADSKÝ - SUNK s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Komenského 239, Bojkovice Bezdlužná Ověřená

Prodej chovatelských potřeb, krmiv a pomůcek pro drůbež, králíky, holuby a ostatní zvířata. Zboží můžete zakoupit v naší kamenné prodejně nebo si můžete zboží prohlédnout a popřípadě zakoupit na našich webových stránkách, kde máme eshop. Nabízíme napáječky, nášlapná krmítka, hnízdní misky…

3Rybářství Hodonín, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Písečné 3999/741, Hodonín Bezdlužná

Chováme a prodáváme sladkovodní ryby, vodní drůbež a násady tržních a barevných bazénových ryb ze specializované rybí líhně.

4ZAN-AROMI, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Turistická 8, Brno Bezdlužná

Nabízíme například kvasinky, čiřidla, tekuté síry, enzymy i bakterie malolaktické. Pořádáme také školení. Provádíme i stabilizací vína a prodáváme různé vinařské potřeby.

5OKL a.s. - Bzenecký ocet

Prodáváme ocet, octové čističe Ringo a koření pro nálev Bzenecké okurky.

6HANAGRAIN J.T.J., s.r.o.

Jsme specializovaný obchod se zemědělskými komoditami. Vykupujeme krmné a potravinářské obiloviny. Zajišťujeme dodávky řepkových extrahovaných šrotů, řepkových expelerů, sušených kukuřičných lihovarských výpalků, cukrovarských sušených granulovaných řízků , slunečnicových extrahovaných šrotů,…

7Pěstitelská pálenice Ořechovka

Přáslavice 37, Přáslavice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Máte dostatek ovoce a nevíte co s ním? Přeměňte ho v pár kapek dobrého léku. Zabýváme se pěstitelským pálením a nabízíme pálení klasickou technologií dvojí destilace. Pálení se provádí v celoměděném zařízení.

8Palírna Samotišky, s.r.o.

Toveřská 404/8, Samotišky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme palírnu, moštárnu a lihovar. Prodáváme jablkovici, slivovici, hruškovici a višňovici. Naše výrobky prodáváme přímo na prodejně nebo jsme je schopni zaslat také přepravní službou.

9Lihovar a likérka Velká Polom spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Opavská 171, Velká Polom Bezdlužná

Vyrábíme technický líh, provádíme obecnou i zvláštní denaturaci. Pálíme z celého ovoce i dovezených kvasů. Výrábíme oblíbené destiláty a velkou řadu chutných likérů.

10Večerka - Bludov

Nová dědina 331, Bludov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Večerka, se sídlem Nová dědina 331, 789 61, Bludov, v okrese Šumperk a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Firmy v dalších lokalitách


Výrobce, prodejce lihu v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Výrobce, prodejce lihu najdete 566 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 509 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 170 firem v regionu Morava.