Překladatelé, tlumočníci – Prostějov

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Ing. Josef Šubert

Nabízíme soudní překlady z němčiny včetně tlumočení a poskytujeme technické i obchodní překlady z angličtiny. Nabízíme kvalitu a spolehlivost, časovou flexibilitu, individuální přístup, cenovou kalkulacei předem. Neexistuje u nás osmihodinová pracovní doba. Emailem můžete kontaktovat koordinátory…

2Valtrová Alena

Nabízím a pořádám kurzy angličtiny, výuku angličtiny, vedu kurzy všeobecné, obchodní a odborné angličtiny i kurzy na míru podle vašich požadavků. Příprava na zkoušky, maturitu, firemní výuku a překlady. Na termínu se domluvíme, těším se na spolupráci.

3Chovanová Katarína, Ing.

Nabízím překladatelské služby. Překlady provádím z češtiny do slovenštiny a naopak. Zvládnu překlad HTML, PDF nebo i jednoduché grafiky.

4Fišárek Jaroslav, Ing.

Zprostředkovávám tlumočení. A to švédského a anglického jazyka i v zahraničí.

5Pečínková Jana

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby francouzského, italského, anglického, německého a ruského jazyka. Dále i zhotovujeme soudní a úředně ověřené překlady. Překládáme dokumentace, návody, manuály, firemní i osobní korespondenci.

6Pajerová Milada - překlady

Nabízíme kvalitní překlad čínštiny a angličtiny z i do češtiny. A to v těchto oborech: obchodní, technika, elektro, biblická angličtina, životopisy a diplomové práce. Mimo i vysokoškolské vzdělání v obou jazycích - čínský i anglický.

7Kravčenko Valerij, Ph.Dr.

Nabídky překladatelských a tlumočnických služeb, tvorba soudních ověření. Zaobírám se východoslovanskými jazyky.

8Huterová Jana

Nabízím firemní a individuální výuky angličtiny. Dále i realizuji sobotní intenzivní kurzy pro veřejnost. Zajišťuji překlady z a do anglického jazyka.

9Popelková Aneta

Překlady angličtiny do češtiny a naopak, obecné i odborné texty, bakalářské a diplomové práce, životopisy, webové stránky, návody, prezentace či smlouvy. Dále i výuka anglického jazyka, firemní, individuální, doučování, příprava na zkoušky, k maturitě a na VŠ. Prostějov a okolí.

10LINGSERVIS, s.r.o.

Nabízíme tlumočnické a překladatelské služby.


Překladatelé, tlumočníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Překladatelé, tlumočníci v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překladatelé, tlumočníci najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Prostějov.