Překladatelé, tlumočníci – Zlín

1–10 firem z 31 nalezených Filtry

1Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.

2BUDÍNOVÁ MIROSLAVA - PŘEKLADATEL NĚMECKÉHO JAZYKA

Překlady z/do německého jazyka, soudní tlumočník zajišťuji pro klienty překlad tlumočnickou doložkou s úředním razítkem. Překlady matričních dokumentů s kulatým razítkem - rodné listy, oddací listy, vysvědčení, diplomy, výpisy z rejstříků, rozsudky, rozvody, plné moci, potvrzení, obchodní smlouvy,…

3PhDr. Dokulil Ivan- překlady a tlumočení

Překlady a tlumočení odborné, technické, obchodní němčiny i angličtiny. Provozní doba a platební metody dle telefonické dohody.

4Masaryková Eva

Žlutava 8, Žlutava Bezdlužná

Zastupujeme firmu Toscoveneta Marmi & Graniti. Dále zajišťujeme dodávky žuly, mramorů, pískovců, onyxů a dalších pro kamenictví a kamenosochařství. Nabízíme i tlumočení i překlady z italštiny a také zprostředkování obchodu v Itálii. Otevřeno nonstop.

5Ing. Tereza Kubíčková - Odborné překlady

Tvorba překladů z a do anglického jazyka v oblasti práva, ekonomiky, marketingu, techniky a stavebnictví. Dále se zaměřuji na oblasti potravinářství, hotelnictví, chemické technologie, přírodní vědy a další. Práce vyhotovuji v MS Word, Excel nebo Power Point. Překládám také literaturu.

6STRUHÁR JAN - CERTIF překlady

Překlady z a do anglického jazyka, jazykové korektury a soudně ověřené překlady. Specializujeme se na právní, ekonomickou a obchodní oblast. Překládáme smlouvy, notářské zápisy, rozsudky, certifikáty, diplomy, výroční zprávy, posudky a další. Zaměřujeme se také na oblast EU.

7PhDr. Hana Manďáková2 pobočky

Tlumočnické a překladatelské služby pro angličtinu, němčinu, ruštinu, francouzštinu, maďarštinu a italštinu.

9Ing. Inna Shylina

Překlady z češtiny do ruštiny, korektury textů a tlumočnické služby, zpracování manuálů a jiné dokumentace. Nabízím překlady v oborech audit jakosti, automobily, beletrie, biologie, strojírenství, stavebnictví, elektrotechnika, ekonomika, marketing a další. Výuka ruského jazyka.

10CEKOTOVÁ LUCIE

Překlady textů anglického, španělského a slovenského jazyka i tlumočení včetně soudního ověření.


Překladatelé, tlumočníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Překladatelé, tlumočníci v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překladatelé, tlumočníci najdete 31 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 28 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Zlín.