Překladatelé, tlumočníci – Olomouc

1–10 firem z 97 nalezených Filtry

1Vybíralová Naděžda - ruština

Překlady, tlumočení a výuka ruského jazyka rodilým mluvčím. Dále provádím soudní ověření, doprovod v zahraničí. Zajišťuji i odbornou ruštinu.

2UniStudies s.r.o.- kurzy angličtiny pro firmy

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Sokolská 789/1, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma nabízí kurzy angličtiny pro firmy. Zajišťuje také firemní výuku němčiny, španělštiny a francouzštiny. Vytvoří profesionální překlady do angličtiny, němčiny i dalších jazyků.

3Vařechová Olga, Mgr. - ruština a ukrajinština

Trusovická 540, Bohuňovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Soudní překladatel a rodilá mluvčí nabízí vyhotovení překladů včetně ověřených. Dále nabízím překladatelství ruského a ukrajinského jazyka. Tlumočení ruského a ukrajinského jazyka. Odborná ruština a ukrajinština. Zajišťuji překlady ověřené, technické, obchodní. Doprovodné tlumočení.

4Kuzmin Sergey, Ing. - ruština

Rodilý mluvčí, ruština, překlady. Dále i ruština pro technické, lékařské, reklamní, umělecké a jiné texty včetně beletrie. Dále provádím korektury - ruský jazyk.

5Oxford jazyková škola s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Palachovo nám. 620/1, Olomouc Bezdlužná

Firma působí v celé ČR. Pořádáme i jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, individuální, skupinové, odborné, konverzační, přípravné k mezinárodním zkouškám. Mimo jiné nabízíme odpolední kurzy pro veřejnost, víkendové pobyty s angličtinou, překlady, tlumočení.

6Sušićová Ivana- Ubytování v Chorvatsku

Nabízím překlady a tlumočení. Dále i výuku anglického, chorvatského a srbského jazyka. Provádím průvodcovské a delegátské činnosti.

7Mach Tomáš- Překlady

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havelkova 88/2 , Olomouc

Nabídka překladů a tlumočení z a do německého jazyka.

8ASTERIA - vzdělávací centrum s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Pešinova 264, Olomouc Bezdlužná

Vzdělávací centrum, jazyková agentura, škola. Výuka angličtiny a dalších cizích jazyků. Výuka češtiny pro cizince - Czech for foreigners. Příprava na přijímačky na střední i vysokou školu, scio testy. Individuální výuka. Jazykové kurzy ve firmách. Kurzy angličtiny a dalších jazyků.

9Petr Zavadil

Petr Zavadil, se sídlem Josefa Beka 484/4, 783 01, Olomouc-Slavonín, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona…

10Sylva Šafková

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stupkova 952/18, Olomouc-Nová Ulice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Sylva Šafková, se sídlem Stupkova 952/18, 779 00, Olomouc-Nová Ulice, v okrese Olomouc a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Překladatelé, tlumočníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Překladatelé, tlumočníci v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překladatelé, tlumočníci najdete 97 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 87 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Olomouc.