Překladatelé, tlumočníci – Uherské Hradiště

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Bc.Pavla Vystrčilová- Jazykové studio VYVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykovo nám. 72, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz jazykové školy s nabídkou , výuky angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny a češtiny pro dospělé a děti. Nabídka individuální a externí výuky ve společnostech a státnicové kurzy. Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby.

2PhDr. Mgr. Jana Bílková, Ph.D.

Nabídka tlumočení z českého jazyka do italštiny, španělštiny a němčiny včetně kombinací po celé ČR. Nabízím také tlumočení s výjezdem do zahraničí.

3Ditrichová Šárka - Jazyková škola Amos

Nabízíme firemní a individuální kurzy anglického, německého, francouzského, italského, ruského, španělského a českého jazyka pro cizince. Klienty připravíme ke státním a mezinárodním zkouškám. Výuku lze zahájit kdykoliv.

4Anna Vlčková, DiS. - Jazyková škola Immer Vere

Provozujeme jazykovou školu s nabídkou výuky anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského jazyka. Pro firmy ve Zlínském kraji nabízíme spolupráci v oblasti výuky cizích jazyků, překladů a tlumočení. V rámci rozšíření naší nabídky je možné využít naše zaměstnance i jako…

5INDRA BRONISLAV

Překlady a zpracování technických anglických, německých a italských textů, zejména návodů k používání. Nabízím grafické práce. Poskytujeme osobní přístup a rychlé dodací lhůty. Součástí našich služeb je také lokalizace propagačních, technických, servisních a jiných materiálů.

6Ježek Viktor

Zaobíráme se IT poradenstvím a tvorbou webových stránek. Dále překladatelskou činností, korekturou anglických textů, vázáním knih pomocí plastové kroužkové vazby, poskytováním služeb webmastera a prodejem kosmetiky a doplňků AVON.

7Ing. Iaroslav Stefan Svetlik

Babice 572, Babice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme překlady a tlumočení do rumunského jazyka a naopak.

8Šálková Blanka, Mgr.

Poskytujeme překlady anglického a německého jazyka.

9CRISIS CONSULTING s.r.o.2 pobočky

Poskytujeme překladatelské a tlumočnické služby anglického, německého a ruského jazyka. Provádíme tlumočení i jazykové korektury.

10Jelínková Viktória

Poskytuji překladatelské služby.


Překladatelé, tlumočníci – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Překladatelé, tlumočníci v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Překladatelé, tlumočníci najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.