Přeprava strojů – Uherské Hradiště

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Mihal Ivo1 pobočka

Pod Sádkama 1552, Hluk Bezdlužná Ověřená

Palivové dřevo nařežeme a dopravíme až k vašim dveřím. Nabízíme různé druhy měkkého a tvrdého dřeva z českých lesů. Všechny objednávky naštípeme na požadovanou velikost 25-50 cm. Zabýváme se také výrobou dřevěných palet ve volitelných rozměrech.

2Mihal Ivo (pobočka Hluk - Družstevní)1 pobočka

Přeprava dřeva pro firmy, obce i soukromé osoby. Výroba palivového štípaného dřeva. Manipulační práce s hydraulickou rukou.

3AG TRANSPORT, s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(26)
Průmyslová 1141, Uherské Hradiště Bezdlužná

Naše firma je na trhu jíž od roku 2003 a naší vizí je stále rozvíjet. Jsme společnost, která začínala podnikat v kamionové dopravě a kvalitním servisu nákladních vozidel. Po letech na trhu jsme se rozšířili a pustili se do nákupu speciálních autojeřábů o maximálního zdvihu až 750t a stali jsme se…

4RYBÁRIK, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Hradišťská 573, Buchlovice Bezdlužná

Zaměřujeme se na zemní práce, stavební a bourací práce, demolice, recyklace suti. Nabízíme nákladní a kontejnerovou dopravu, převozy sypkých hmot a práce s autojeřábem. Poskytujeme pronájem lešení a stavební mechanizace či zapůjčení drobných stavebních strojů. Dále nabízíme speciální terénní úpravy…

5DOSS spol. s r.o. (pobočka Staré Město)1 pobočka

Nabízíme spediční a dopravní služby. Provádíme výrobu podvozků a přívěsů pro nákladní automobily a nástavby užitkových automobilů. Zajišťujeme servis užitkových vozidel.

6Vystrčil Antonín

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bánov 688, Bánov Bezdlužná

Vnitrostátní silniční přeprava nadměrných nákladů, stavebních strojů, zemědělské, lesní nebo komunální techniky.

7UH TRANS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bedřicha Buchlovana…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Firma UH TRANS poskytuje autodopravu stavebního materiálu (stěrky, písky, betony, suť ...) a stavební mechanizace (UNC,bagr,VZV) k realizaci vašich staveb. Odvoz, dovoz, uložení, likvidace. O nic se nestaráte přijedeme dovezeme, odvezeme - starosti nechte na nás.

8M+A Ondroušek, s.r.o. (pobočka Mistřice)1 pobočka

Mistřice 71, Mistřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kontejnerová přeprava hydraulickou rukou, odvoz suti a odpadů na skládky, zapůjčení stavebních buněk i přistavení kontejnerů.


Přeprava strojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Přeprava strojů v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava strojů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.