Přeprava strojů – Moravskoslezský kraj

V okrese Bruntál nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1NOSRETI velkoobchod s.r.o. - NOSRETI SPECIALTRANSPORT3 pobočky

1.8
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 2020/231, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Zajišťujeme přepravu nadrozměrných nákladů, přepravu těžkých břemen, strojů, ocelových konstrukcí, ale i přepravu kolové a pásové techniky. Dále poskytujeme přepravy a související služby v dopravě včetně prověřování tras, poradenství a projekční činnost.

2Opravárenský závod MSA, s.r.o.

Hlučínská 41, Dolní Benešov
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Opravárenský závod MSA, s.r.o. vznikl privatizací strojní a elektroúdržby akciové společnosti MSA, a.s. Dolní Benešov k 1.4.1995 Od této doby společnost zahájila samostatnou podnikatelskou činnost převážně se zaměřující na opravy strojů a zařízení.

3SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Příborská 1585, Frýdek-Místek Bezdlužná

Společnost provozuje nákladní a kontejnerovou dopravu. K dalším činnostem patří balící služby, skladování, celní odbavení, pronájem skladových prostor a vysokozdvižných vozíků.

4Mýlková Nikola - Asistenční a odtahová služba

5.0
★★★★★
★★★★★
(44)
Spojovací 914, Vítkov
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Nabízíme nonstop odtahovou a asistenční službu. Odtah vozidel i z povinného ručení. Jsme mladá a dynamická firma, která Vám nabízí asistenční a odtahové služby pro osobní, dodávková a nákladní vozidla do celkové hmotnosti 55t. V případě potřeby odvezeme nejen Vaše auto, ale i Vás. K dispozici jsou…

5DFD-EXPRESS s.r.o.

Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní expresní přepravu zásilek. Dále zajišťujeme odvoz odpadních vod a odtahovou službu. Specializujeme se na zasilatelství a logistiku, stěhovací služby, skladování. Rovněž se zabýváme půjčováním přívěsných vozíků, automobilů a mini rypadel.

6Servis Zrak, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Mankovice 30, Mankovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Servis a dealer zemědělské techniky Moreau Agri a Net. Nabízíme prodej, servis, pronájem a dopravu strojů, generální servis, STK. Odvoz porouchané techniky, přistavení náhradního stroje, přeprava strojů.

7Ronec Miroslav

Firma nabízí přepravu stavebních materiálů vozidly P815, úpravy terénu, pronájem stavebních strojů, recyklace, zimní údržby.

8LANDBAU s.r.o.

Přeprava stavebních strojů, těžkých a nadměrných nákladů do 60t. Kladení kamenného záhozu, zemní práce. Přeprava sypkých hmot nákladními vozidly.

9Miroslav Chybík s.r.o.

Pionýrská 1021/9 , Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka vnitrostátní i mezinárodní sklápěcí silniční dopravy do 48 tun vozy MAN, Tatra, Iveco a Mercedes-Benz či dodávkou Ford Transit do 3,5 tun. Přeprava stavebních strojů. Provádíme zemní a výkopové práce.

10JIPERASTAV s.r.o.

Zemní a výkopové práce Ostrava. Provozujeme nákladní a kontejnerovou autodopravu, odvoz sypkého materiálu. Nabízíme pronájem stavebních strojů, nářadí a provádíme rekonstrukce chodníků.


Přeprava strojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Přeprava strojů v lokalitě Moravskoslezský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava strojů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Moravskoslezský kraj.