Přeprava strojů – Olomoucký kraj

V okrese Jeseník nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Dubovský Milan - autoodtah, jeřábnické práce, doprava

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Zábřežská 476/77, Šumperk Bezdlužná Ověřená

ODTAHOVÁ SLUŽBA - NONSTOP. JEŘÁBOVÉ PRÁCE - NONSTOP. Vyprošťujeme a převážíme osobní a nákladní vozidla. Uskladňujeme vozidla. Působíme v rámci celé ČR, odtah vozů ze zahraničí v rámci celé střední Evropy.

2DRACAR OLOMOUC, s.r.o.

Tyršova 590, Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme služby dodávky pohonných hmot pro dopravní a stavební techniku při realizaci velkých investičních celků, zajišťujeme dopravu a práce stavebními stroji a technikou na stavbách.

3MAREK spedition s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Vyšehrad 246, Konice

Nabízíme služby v oblasti mezinárodní kamiónové dopravy. Specializujeme se na přepravu věšené konfekce, chlazených a mražených výrobků, sanitárního zboží, nadměrných nákladů a stěhování nábytku.

4Mafila stav s.r.o. - STAVEBNINY UNIČOV

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 910, Uničov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše společnost Vám nabízí prodej stavebních materiálů, potřeb pro řemeslníky, domácnost, zahradu a prodej štěrků, písků a uhlí.

5DELUSTAV s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Loučka 21 , Lipník nad Bečvou Bezdlužná

Společnost DELUSTAV, s.r.o. poskytuje služby v oblasti rozvozu komunálního odpadu, uhlí, kamení, písků, stavebního materiálu aj., dále nabízí zemní práce či kontejnerovou přepravu.

6Petr ŠVIK, spol. s r.o.

Firma vznikla v roce 1996 a zabývala se dopravou veškerých sypkých materiálů po celém území České republiky vozy T 815 S3, T 815 EURO II. Hlavní činností byla doprava výkopové zeminy, písků, drceného kamene včetně nakládky.

7J.P.M. team s.r.o.

V naší firmě zajišťujeme nakládku či vykládku a přepravu průmyslových strojů i zařízení včetně jejich oprav a údržby.

8Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(73)
Dolní novosadská 516, Olomouc

Naše společnost se zabývá těmito oblastmi podnikání: stavebniny – nákup a prodej stavebního materiálu, stavby – stavební práce v oblasti pozemního stavitelství a výstavby komunikací a průmyslových objektů, doprava – přeprava sypkých a paletových materiálů, přeprava strojů a speciální přeprava…

9Simkovič Rostislav

Provádíme zemní a výkopové práce, dodávky staveb, demolice staveb, převoz zeminy a sypkých materiálů, uložení na skládku. Dále k pronájmu vám nabízíme traktorbagr, bagr otočný a další. Technologická přeprava - Volvo, převoz strojů pod valníkem.

10DSD-Dostál, a.s.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Bystřická 38, Dřevohostice Bezdlužná

Výběr strojů pro dopravu, chlazení a skladování sypkých materiálů.


Přeprava strojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Přeprava strojů v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava strojů najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Olomoucký kraj.