Přeprava strojů – Opava

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Opravárenský závod MSA, s.r.o.

Hlučínská 41, Dolní Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravárenský závod MSA, s.r.o. vznikl privatizací strojní a elektroúdržby akciové společnosti MSA, a.s. Dolní Benešov k 1.4.1995 Od této doby společnost zahájila samostatnou podnikatelskou činnost převážně se zaměřující na opravy strojů a zařízení.

2Mýlková Nikola - Asistenční a odtahová služba

5.0
★★★★★
★★★★★
(45)
Spojovací 914, Vítkov
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Nabízíme nonstop odtahovou a asistenční službu. Odtah vozidel i z povinného ručení. Jsme mladá a dynamická firma, která Vám nabízí asistenční a odtahové služby pro osobní, dodávková a nákladní vozidla do celkové hmotnosti 55t. V případě potřeby odvezeme nejen Vaše auto, ale i Vás. K dispozici jsou…

3LANDBAU s.r.o.

Přeprava stavebních strojů, těžkých a nadměrných nákladů do 60t. Kladení kamenného záhozu, zemní práce. Přeprava sypkých hmot nákladními vozidly.

4Miroslav Chybík s.r.o.

Pionýrská 1021/9 , Hlučín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabídka vnitrostátní i mezinárodní sklápěcí silniční dopravy do 48 tun vozy MAN, Tatra, Iveco a Mercedes-Benz či dodávkou Ford Transit do 3,5 tun. Přeprava stavebních strojů. Provádíme zemní a výkopové práce.


Přeprava strojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Přeprava strojů v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava strojů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Opava.