Přeprava strojů – Ostrava - město

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1NOSRETI velkoobchod s.r.o. - NOSRETI SPECIALTRANSPORT3 pobočky

1.8
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 2020/231, Ostrava-Mariánské… Bezdlužná

Zajišťujeme přepravu nadrozměrných nákladů, přepravu těžkých břemen, strojů, ocelových konstrukcí, ale i přepravu kolové a pásové techniky. Dále poskytujeme přepravy a související služby v dopravě včetně prověřování tras, poradenství a projekční činnost.

2Svatopluk Ulman- Valníky 12t s HR

Společnost zaměřená na přepravu stavebních materiálů, stavebních buněk, skladových kontejnerů, řeziva, lešení, bednění za pomoci vozů značky MAN, IVECO a LIAZ 110 vybavenými hydraulickými rameny.

3STAMPA Ostrava, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klímkova 1958/10, Ostrava Bezdlužná

Inženýrsko-obchodní společnost STAMPA Ostrava, spol. s r.o. realizuje kompletní dodávky ocelových konstrukcí, průmyslových zařízení a strojních dílů. Její výrobky nalézají uplatnění ve všech sférách průmyslu a investiční výstavby. Reflektujeme mnoho let zkušenosti a stovky projektů úspěšně…

4ENVIRMINE-ENERGO, a.s.

Máme praxi v oboru strojírenství, výstavby investičních celků, skladování a zpracování sypkých hmot, zpracování odpadů a ekologických projektů. Specializujeme se na činnost v oblasti energetiky (palivové a popílkové hospodářství), technologie pro dopravu a zpracování sypkých materiálů. Zaměřujeme…

5Silber Jiří

Zabýváme se odtahem aut do 14 tun a nadrozměrnou přepravou. Převážíme nadrozměrná zařízení, výrobky, pracovní stroje, vysokozdvižné vozíky, pracovní plošiny i nákladní vozidla a bagry. Dále zajistíme převoz mobilních domů.

6Kašparovská Petra - ProfiPro (pobočka Ostrava-Poruba)9 poboček

Provádíme stěhování strojů a zařízení do 850 tun včetně demontáží a montáží. Přepravíme Váš nadměrný náklad, lisy, stroje, technologická zařízení a další. Dále stěhujeme sochy, trezory, klavíry, rodinné domy, byty, kanceláře, archivy a veškeré zázemí.

7ND TECH s.r.o. - vnitrostátní a mezinárodní autodoprava (pobočka Ostrava…2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Obvodu 1085/37, Ostrava-Vítkovice

Nabízíme služby vnitrostátní i mezinárodní autodopravy do 3,5 t. Zajišťujeme expresní přepravu. Poskytujeme pronájem montážních plošin a zemních strojů. Poskytujeme odtah dodávkových vozidel i s nákladem.

8JIPERASTAV s.r.o.

Zemní a výkopové práce Ostrava. Provozujeme nákladní a kontejnerovou autodopravu, odvoz sypkého materiálu. Nabízíme pronájem stavebních strojů, nářadí a provádíme rekonstrukce chodníků.


Přeprava strojů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Přeprava strojů v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přeprava strojů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Ostrava - město.