Autodoprava, nákladní doprava – Vyškov

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Kotolan Antonín6 poboček

Jsme na trhu od roku 1997 a naším hlavním cílem je spokojený zákaznik. Po celou dobu působnosti firmy se zabýváme veškerou problematikou kolem automobilismu, tudíž máme s tímto odvětvím velké zkušenosti.

2CZECH BEVERAGE INDUSTRY COMPANY a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
náměstí Čsl. armády…, Vyškov-Město Bezdlužná

Vyrábíme vyškovské pivo a provozujeme pivovarskou prodejnu. Pivovar Vyškov oživuje pradávnou tradici vaření českého piva, a to takzvaný třírmut, díky kterému vzniká jedinečný ležák Cechmistrovský Grunt. Tradiční způsob výroby nebyl ostatně v pivovaru s dlouhou historií od roku 1680 nikdy přerušen.

3DOBEŠ-STAVBY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Cukrovarská 462/10, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební firma DOBEŠ-STAVBY s.r.o. byla založena 28. června 2010, ale i přes relativně nízký věk naší firmy máme dlouholeté zkušenosti v oboru stavebnictví. Naše firma vznikla na základech firmy Jaroslav Dobeš (zal. 1990), kterou založil pan Jaroslav Dobeš. Nyní pokračují jeho děti v tradici a…

4ZEPIKO spol. s r.o. (pobočka Orlovice)5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Orlovice, Orlovice Bezdlužná

Těžba a prodej písku a štěrku. Ukládání odpadů, zemní práce a nákladní doprava.

5Reiter Zdeněk1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Urbáškova 146, Bučovice Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu - diagnostika, opravy vozidel, servis klimatizací, seřízení geometrie a přípravy vozidel na STK. Prodáváme pneumatiky.

6Pavel Štěpán2 pobočky

Hledáte kovošrot či specializovaný pneuservis pro osobní a nákladní vozidla? Pak navštivte kovošrot Vyškov u Brna Pavla Štěpána. pokud hledáte sběrnu kovošrotu či pneuservis, neváhejte se na nás obrátit.

7Kámen PLUS s.r.o.

Luleč 265, Luleč Bezdlužná

Naším posláním je nabízet široký sortiment vlastních a kvalitních výrobků z kamene. Široký sortiment je zajištěn díky geologicky jedinečné skladbě horniny a strategickému umístění prodejny v těsné blízkosti kamenolomu.

8Burian Luboš

Firma LBHolz, která se zabývá prodejem palivového dřeva, již od roku 2000 a máme přes 2500 stálých a spokojených odběratelů palivového dřeva, což se významně projevuje na našich zkušenostech ve zpracování surového dříví.

9MA - CONSTRUCT s.r.o.1 pobočka

Společnost MA-CONSTRUCT s.r.o. působí na českém trhu od roku 2004. Stěžejní činností je vlastní výroba a montáž plastových oken z profilových systémů REHAU, vnitřních i vchodových dveří, zimních zahrad. Součástí je také dodávka doplňkového sortimentu a služeb - demontáž a zednické zapravení,…

10Pospíšil Jan - autodoprava

Vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava.


Autodoprava, nákladní doprava – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Autodoprava, nákladní doprava v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autodoprava, nákladní doprava najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Vyškov.