Autodoprava, nákladní doprava – Přerov

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1Cahlík Lubomír- AUTOŠKOLA3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třída…, Hranice
Otevřeno od 6:15
Bezdlužná

Poskytujeme služby autoškoly. Výcvik nabízíme v rozsahu všech skupin "od babety po autobus". Dále poskytujeme povinné školení řidičů. Jsme vybaveni moderními výukovými materiály i novými kvalitními automobily a motocykly.

2Agrochov Jezernice, a.s.

Jezernice 42, Jezernice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naší hlavní činností je rostlinná výroba. Specializujeme se také na ovocnářství. Výroba rostlinných, živočišných a lesnických produktů. Nabídka zemědělských služeb, dopravy komodit a prací zemědělskými stroji.

3KBS Hranice s. r. o.

Bělotínská 1904, Hranice I-Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pneuservis s nabídkou nákladní, osobní a zemědělské pneu. Vnitrostátní nákladní doprava.

4TECHNIS Kojetín spol. s r.o.

Padlých hrdinů 638, Kojetín
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Poskytování technických služeb (údržba veřejné zeleně včetně realizace výsadeb, parkových úprav, ořezů stromů, čištění města, úklidu vnitřních prostor), provádění drobných staveb, oprav a jejich odstranění, výkopové práce, terénní úpravy, realizace dlažeb, instalatérské práce, zámečnická výroba,…

5Juřen David- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA JUŘEN

Reklamní polepy na autobusy, autobusová přeprava osob, zájezdová doprava a nákladní doprava.

6LUHA zemědělská,a.s.

LUHA zemědělská, a.s., Jindřichov vznikla k 31. 1. 1996 postoupením pohledávek oprávněných osob členů Zemědělského družstva LUHA se sídlem v Jindřichově. Společnost řídí šestičlenné představenstvo a na jeho činnost dohlíží tříčlenná dozorčí rada. Akciová společnost obhospodařuje pronajaté pozemky…

7ZAK PLUS - stavba s.r.o.

Polní 85, Přerov Bezdlužná

Společnost ZAK PLUS-STAVBA s.r.o. nabízí služby v oblasti výstavby a rekonstrukce rodinných domků, průmyslových staveb a inženýrských sítí. Dále nabízí nákladní dopravu, zemní práce či zateplování.

8Foltas Jaromír- Autodoprava Forte

Nová 1430, Hranice Bezdlužná

Kontejnerová doprava pro přepravu písku, štěrku, autodoprava. Palivové dříví a dřevěné brikety. Odstraňujeme stavby - demolice, bourání, zemní práce. Provádíme rovnání terénu, úpravu vozovek a jejich zpevnění.

9HOTTECH s.r.o.2 pobočky

Drtírna plastů, Autodoprava, Plastics Recyclation Company.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Autodoprava, nákladní doprava v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autodoprava, nákladní doprava najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Přerov.