Autodoprava, nákladní doprava – Ostrava - město

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1EAST EXPRESS s.r.o.

Provozujeme dopravní a zásilatelkovou firmu, která přepváží zboží do Ruska. Blízké napojení na hraniční přechod v České republice směrem na Rusko, Bělorusko, Ukrajinu a další státy bývalého Sovětského svazu, kam také jezdíme.

2Synek Petr - SDI, s.r.o. (pobočka Hradec Králové)

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Karla Svobody 183/1, Ostrava Bezdlužná

Nabídka mezinárodní kamionové přepravy v rámci EU a Švýcarska, včetně navazující sběrné služby a námořní kontejnerové přepravy.

3PST CLC, a.s.

Poskytování služeb v oblasti komplexní logistiky, skladování, manipulace a distribuce. Nabídka mezinárodní a vnitrostátní dopravy a celních služeb.

4Cielecký Lumír - prodej strusky

Václavovická, Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá prodejem sypkých stavebních materiálů, uhlí,strusky, štěrku, písku, kameniva, kacírku a lomového kamene. Dále nabízíme dopravu materiálu a nabídka zemních prací. Nově nabízíme skládání uhlí pásovým dopravníkem.

5Cielecký Jan- Autodoprava

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Václavovická 145, Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem a opravami renomovaných náhradních dílů. Prodáváme náhradní autodíly, hydraulické rozvaděče, zvedáky, teleskopické zvedáky (mailery), hydraulické válce, čerpadla. Provozujeme autoservis a nákladní autodopravu.

6A TRUCK LOGISTICS, a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Václavovická 1538, Šenov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na mezinárodní a vnitrostátní autodopravu, zasilatelství, přepravu objemných nákladů a celovozové zásilky.

7Bzdyl Rudolf - stěhování Herkules1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Myslbekova 1923/9, Ostrava-Moravská… Bezdlužná

Zajišťujeme stěhování po celé ČR. Provádíme stěhování bytů, klavírů, trezorů, kanceláří včetně likvidace pozůstalosti. Nabízíme možný úklid a malování po stěhování. Provoz autodopravy.

8Nováček René - stěhování Dopraváček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Michálkovická 1859…, Ostrava-Slezská…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Zajišťujeme stěhování v celé ČR včetně Evropy. Provádíme stěhování bytů, firem a kanceláří včetně likvidace pozůstalosti a zapůjčení přepravek zdarma. Stěhujeme těžké předměty a provádíme rozvoz nábytku včetně montáže a demontáže nábytku.

9Marcel Žurovec- Laserová střelnice Ostrava

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2682/58, Moravská Ostrava Bezdlužná

Provozování projekční laserové střelnice - možnost pořádání akcí. K dalším činnostem patří vnitrostátní i mezinárodní autodoprava.

10RM - Domino s.r.o.

Společnost nabízí dodávky a montáže plastových oken a stínící techniky. K dalším činnostem patří realizace střech, zateplování budov a nákladní doprava.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Ostrava - město


Autodoprava, nákladní doprava v lokalitě Ostrava - město – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autodoprava, nákladní doprava najdete 77 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 69 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Ostrava - město.