Autodoprava, nákladní doprava – Frýdek - Místek

1–10 firem z 100 nalezených Filtry

1SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Příborská 1585, Frýdek-Místek Bezdlužná

Společnost provozuje nákladní a kontejnerovou dopravu. K dalším činnostem patří balící služby, skladování, celní odbavení, pronájem skladových prostor a vysokozdvižných vozíků.

2DISTEP a.s.

2.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Ostravská 961, Frýdek-Místek Bezdlužná

Společnost provozuje nákladní autodopravu a provádí čištění kanalizací, tlakové čištění a odvoz jímek a septiků.

3STAVODOM, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Palkovická 320, Frýdek-Místek
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme firma, která prodává základní stavební materiály (písek, štěrk atp.) včetně dopravy na Vámi určené místo. Poskytujeme služby jak stavebním firmám, tak soukromým osobám, včetně prodeje materiálu na drobno (na Kg). Dále provádíme výkopové a demoliční práce, kanalizační přípojky, úpravy terénu a…

5Padyšák Radek- Autojeřáby Třinec

Firma provozuje vnitrostátní nákladní autodopravu a jeřábnické práce (do 50t, TATRA 148 AD160, práce s hydraulickou rukou do 5t, TATRA 815 a AVIA sklápěč).

6Hanzel Václav - MORAVIA Rent

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Frýdlantská 2315, Frýdek-Místek -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma nabízí půjčení dodávek, pronájem užitkových vozidel. Dále nabízí kompletní služby v oblasti stěhování bytů, domů a kanceláří a autodopravu vozidly.

7Pila Ručka s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Horní Tošanovice , Horní Tošanovice Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme stavební řezivo a nabízíme služby nákladní dopravy.

8INSTALL CZ, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Kúty 1723 , Frýdlant nad…
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na inženýrské sítě - vodovody, kanalizace, plynovody. K dalším činnostem patří zemní, výkopové práce, demolice a likvidace staveb, sbíjení hydraulickým kladivem, recyklace stavební suti a odpadů, drcení a třídění betonu, živice, cihly, prodej recyklátů. Provoz nákladní…

9MROZEK a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Bystřice 1361 , Bystřice

Společnost zaměřená na demoliční, zemní, výškové práce, nákladní autodopravu, recyklaci stavebních sutin, výstavbu provozních objektů, technologických celků, rekonstrukce dopravních a obslužných komunikací a výstavbu inženýrských sítí.

10Bagry Chlebek

Firma zaměřená na zemní a výkopové práce prováděné kolovými pásovými rypadly, bagry od 3 do 20 tun - základové desky, příjezdové komunikace, kanalizace a inženýrské sítě. K dalším činnostem patří autodoprava vozem Tatra s hydraulickou rukou.


Autodoprava, nákladní doprava – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Autodoprava, nákladní doprava v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autodoprava, nákladní doprava najdete 100 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 90 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Frýdek - Místek.