Autodoprava, nákladní doprava – Kroměříž

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1Pavel Adamík

Půjčování osobních, užitkových, dodávkových vozidel a pronájem montážních zdvihacích plošin. Nabídka odtahové služby, úschovy aut a autodopravy. Půjčujeme osobní a užitková vozidla ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu...

2VAVRUŠA s.r.o.1 pobočka

Firma zabývající se kompletními zemními pracemi, s širokou škálou souvisejících služeb. Nabízí výhodné podmínky spolupráce, flexibilitu a vysokou kvalitu naší práce. Naše specializace je kompletní zemní práce, kanalizační, vodovodní, plynové a elektrické přípojky; hloubení základů, terénní úpravy,…

4Motorcentrum Malinčík s.r.o. - silniční dopravy2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Záhlinická 773, Hulín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme nákladní silniční dopravu. Dále provádíme odtah vozidel.

5ROBICONT

Hrad 408, Chropyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme přistavování kontejnerů, odvoz a likvidaci odpadů včetně možnosti naložení. Dále vyklízení prostor, pronájem kontejnerů, přípravné práce pro stavby, zásobování staveb, služby autodopravy.

6RenMag Long s.r.o.

Nabízím dopravní služby.

7BRF Trans s.r.o.

Žopy 198, Holešov
Dnes už má zavřeno

Jsme společnost založena v říjnu 2012. Vzhledem k našim zkušenostem získaných dlouhodobým podnikaním v dopravě, jsme se rozhodli začít nabízet služby pro motoristy a vrátit naše zákazníky do dob, kdy kvalitní služby byly standard.

8DS inter-transport s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodopravu do 24t.

9Sadil Miroslav

Provozujeme nákladní autodopravu. Provádíme dopravu stavebních materiálů, kontejnerovou přepravu, zemní a výkopové práce bagrem značky CATERPILLAR 303c cr. Dále nabízíme odvoz a likvidaci odpadu.

10JC STAV, s.r.o.

Občanská výstavba, průmyslové a vodohospodářské stavby i autodoprava, výstavba inženýrských sítí, veřejné osvětlení, plynofikace a kanalizace, pokládání vysokonapěťových a nízkonapěťových kabelů. Nabízíme zemní stroje a demolice.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Autodoprava, nákladní doprava v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Autodoprava, nákladní doprava najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Kroměříž.