Pneuservisy – Znojmo

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Autobaterie Kopečný s.r.o. (pobočka Znojmo)1 pobočka

Nabízíme autodíly a autobaterie - Varta, AFA. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na všechny typy zahraničních vozidel, oleje, čištění FAP filtrů, autožárovky - NARVA. Autoopravna - rychloservis všech typů vozidel. Pneuservis. Dále nabízíme elektrické invalidní vozíky SELVO.

2Autosklo LASSY, s.r.o. - (pobočka Znojmo)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
Dobšická 3399/5, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Výměny, opravy, prodej a výměna autoskel a střešních oken pro všechny typy vozidel. Pneuservis pro osobní a užitkové automobily.

3PneuCars spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Oblekovice 361, Znojmo-Oblekovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Kompletní osobní a nákladní pneuservis. Prodej nových pneumatik, duší a límců. Prodej plechových a alu disků, opravy disků, opravy pneumatik. Výměnu pneumatik provádíme i na počkání.

4Vávra Štěpán

Autoservis, pneuservis, odtahové a asistenční služby. Opravujeme motory, provádíme STK, montujeme tažná zařízení, provádíme servis dodávkových vozidel.

5Vrána Pavel - autoservis1 pobočka

Loucká 3608/32a, Znojmo
Otevřeno do 17:00

Opravy a servis všech typů vozidel vč. elektroinstalace, diagnostiky závad a řídících jednotek. Opravy brzdového systému, výměny rozvodů, spojkových sad, provozních náplní atd. Připravíme a zajistíme STK pro Vaše vozidlo. Prostě vše co potřebujete pro své auto, najdete u nás pod jednou střechou.…

6Autoservis Autodíly Ložiska Březina s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro opravu benzínových a dieselových motorů osobních a dodávkových vozů. Prodáváme autodíly a náhradní díly i pro nákladní vozy.

7Autocentrum Renault, Peugeot, Volkswagen s.r.o.1 pobočka

Stanice technické kontroly a mobilní stanice technické kontroly na traktory a jejich přípojná vozidla. Stanice měření emisí na všechny typy, značky a kategorie vozidel.

8Paseka Milan - SOS24 (pobočka Znojmo)9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Nový Šaldorf 23, Znojmo Bezdlužná

Odtahová služba sos24, poskytuje odtahy porouchaných vozidel, odtahy havarovaných vozidel s vyproštěním, asistenční služby, non stop autoopravnu, non stop pneuservis. Odtahová služba s pobočkami: JIhlava, Humpolec, Havlíčkův Brod. Provozní doba NON STOP.

9M.K.QUATRO, spol. s r.o.

Okružní 399, Moravský Krumlov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme diagnostiku motorů, přípravu na STK,opravy motorů , brzd, mechanické opravy. Stanice technické kontroly, měření emisí, čištění interiérů vozidel, ruční mytí, prodej náhradních dílů na všechny značky.

10Autocentrum Renault, Peugeot, Volkswagen s.r.o. (pobočka Znojmo)1 pobočka

Dobšická 2., Znojmo Bezdlužná

Stanice technické kontroly a mobilní stanice technické kontroly na traktory a jejich přípojná vozidla. Stanice měření emisí na všechny typy, značky a kategorie vozidel.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Pneuservisy v lokalitě Znojmo – detailní popis

V oboru Pneuservisy najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Znojmo.