Pneuservisy – Opava

1–10 firem z 75 nalezených Filtry

1Štěpán Hutník s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(40)
Budišovská 908, Vítkov
Dnes už má zavřeno

Nabídka skladovacích služeb. Provozujeme kamionovou dopravu, pneuservis a autoservis.

2Kubánek Daniel - autoservis, autodoprava

Firma nabízí opravy a servis osobních vozů, STK a emise, drobné elektrikářské práce, prohlídky vozů při koupi z bazaru, opravy a plnění klimatizací, diagnostikování závad a následné opravy motorů, montáž tažných zařízení a nově i pneuservisu. Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava do 3,5 tuny.

3Pneuservis Bárta Petr

Bílovecká 116/10, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí pneuservis osobních, dodávkových, nákladních a moto pneu včetně vyvažování, výměnu olejů, tlumičů, brzd. K dalším činnostem patří online prodej pneumatik, olejů, ocelových a ALU disků.

4JACAR AUTOSERVIS

Nabídka svářečských a soustružnických prací. Autoservis nabízí opravy automobilů, návěsů, přívěsů, servis vozů GAZELLE, HONKER, ARO, UAZ. Dále také nabídka služeb pneuservisu.

5PNEU OK - shop s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Markvartovická 1416…, Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb pneuservisu a autoservisu - prodej a montáž pneumatik, prodej hliníkových kol, plechových disků, kompletní mytí vozidel, montáž mechanického zabezpečení MisterLock, autoalarmů a příslušenství, geometrie, servis a plnění klimatizací, kompletní servis vozů všech značek včetně…

6AZ pneu (pobočka Opava)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Polní 2963/3d, Opava
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se internetovým prodejem pneumatik pro vozidla osobní, off-road, vozidla užitková a motocykly. Máme vlastní pneuservis.

7Kozelský Daniel - Autopůjčovna Kozelský2 pobočky

Poskytujeme služby autopůjčovny, pneuservisu a auto servisu. Nabízíme servis výfuků či klimatizace.

8Stoniš David - Autocentrum Stoniš

Hlavní 2/166, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar - vykupujeme a prodáváme osobní vozy, nákladní automobily i motocykly. Dovoz vozidel z EU. Zajistíme povinné i havarijní pojištění. Půjčujeme nákladní a speciální přívěsy. Poskytujeme služby pneuservisu, prodáváme pneu. Nabízíme uskladnění pneu a kompletních kol.

9Vojáček Josef - autoelektro servis

Na Návsi 299/7a, Vřesina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis nabízející opravy elektroinstalací, vstřikování motorů, klimatizací, startérů, alternátorů a nezávislých naftových topení.

10Švančar Josef

Ludmily Hořké 1598…, Kravaře
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby autoservisu včetně vozidel v záruce. Automobil si vyzvedneme u Vás doma. Firma Josef Švančar vznikla v roce 1992 za účelem velkoobchodní a maloobchodní distribuce náhradních dílů firmy PAL MAGNETON Kroměříž. V roce 1993 jsme vybudovali novou provozovnu v Kravařích-Dvořisku včetně…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Pneuservisy v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pneuservisy najdete 75 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 68 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Opava.