Pneuservisy – Olomouc

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1ROLOMATIC KARLAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1093/31d, Olomouc,Hodolany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma Rolomatic spol. s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

2SEPAJACOM s.r.o.

Šlechtitelů 695/6, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na diagnostiku, servis a opravy nákladních vozidel a návěsů. Dále připravujeme na STK, ověřování tachografu, pneu a elektroinstalací. Součástí našich nabízených služeb je i moderně vybavený pneuservis. Pro bližší informace a objednávky nás kontaktujte.

3Rudolf Beránek- BVB CZ

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Těšetice 34, Těšetice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Velkoobchod spotřebního materiálu a vybavení pro pneuservisy, autoservisy, autosalony a další. Opravné sady pneu, ventily, ventilové příslušenství, montážní pasty, nářadí, opravný materiál, TPMS senzor pneu a vyvažovací závaží.

4Autovrakoviště MORAVA-Šíma Miroslav1 pobočka

Sladkovského 51, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autovrakoviště, kde si zakládáme na profesionalitě a kvalitně odvedené práci. Věnujeme se především ekologické likvidaci vozidel.

5EKOLOGICKÁ LIKVIDACE VOZIDEL OLOMOUC1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Zelená 582/2, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá EKOLOGICKOU LIKVIDACI VŠECH VOZIDEL ZDARMA,s odtahem ZDARMA, jak osobních, dodávkových, nákladních tak i off-road. Na základě zvrakování Vašeho vozu Vám vystavíme doklad o likvidaci pro dopravní inspektorát, který vystavíme také ZDARMA. Určité vozy i VYKUPUJEME. Jsme…

6AUTO HÉGR, a.s.2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Hněvotínská 658/54a, Olomouc
Dnes už má zavřeno

Společnost AUTO HÉGR, a. s. je autorizovaným prodejcem motorových vozidel Škoda a autorizovaným servisem motorových vozidel značky Volkswagen, Škoda a Audi. Naše společnost nabízí kvalitní a prověřené vozy Škoda, a to prodej nových vozidel i ojetých vozů.

7Auto Kubíček s.r.o. (pobočka Olomouc)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Holická 1224/24 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a poskytujeme servis nových i ojetých automobilů Renault a Dacia. Nabízíme náhradní díly, práce karosářské a lakýrnické. Vykupujeme starší vozidla, provozujeme pneuservis.

8OCN 24-07 s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Neředínská 2/34, Olomouc Bezdlužná

Oficiální zástupce Bosal pro Moravu. Nabízíme velkoobchod, maloobchod, servis, montáž tažná zařízení, výfuky, čištění klimatizací, pneuservis včetně uskladnění pneu, montáže zámků řazení, pískování autoskel. Odvoz dovoz zákazníků do 10 km zdarma.

9Hebnar pneu Tovéř s.r.o.

Tovéř 38, Tovéř
Dnes už má zavřeno

Dovozce nákladních, zemědělských a průmyslových pneumatik. Provoz autoservisu, pneuservisu a specializované opravny pneumatik. Poskytujeme mobilní servis em a nákladních pneu.

10AUTO - Rolný v.o.s. (pobočka Olomouc)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(69)
Brněnská 483/45 , Olomouc Bezdlužná

Poskytujeme prodej nových vozů značek FIAT, ALFA ROMEO, JEEP, dále služby servisu vozů těchto značek. Autorizovaný prodejce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Pneuservisy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pneuservisy najdete 98 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 88 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Olomouc.