Pneuservisy – Přerov

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1KBS Hranice s. r. o.

Bělotínská 1904, Hranice I-Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Pneuservis s nabídkou nákladní, osobní a zemědělské pneu. Vnitrostátní nákladní doprava.

2PP AUTOCENTRUM s.r.o.

Pneuservisy, autorizované díly pro vozy Škoda, kompletní záruční i pozáruční servis, lakýrnické práce, karosářské práce.

3MOTOR expert s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 3169/90b, Přerov Bezdlužná

Společnost MOTOR EXPERT s.r.o. je firma, která je specialistou v oblasti STK a servisní techniky, autoservisu, pneuservisu, mytí vozidel či autoklimatizace. Dále nabízí semináře, kurzy a školení.

4SOUŠEK ZDENĚK autoservis pneuservis

9.května 3290, Přerov
Otevřeno do 17:00

Autoservis AUTOSOUŠEK nabízí zákazníkům komplexní služby počínaje diagnostikou všech vozů evropské a asijské výroby (osciloskopem), přes odborné poradenství a samotné opravy.

5Pneu Kubeša s.r.o.

Osek nad Bečvou 48, Osek nad Bečvou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej pneumatik a disků všech značek včetně opravy a renovace disků. Provádíme kompletní údržbu klimatizací u osobních i nákladních vozidel či výměny olejů, filtrů a tlumičů. Dále se zaměřujeme na geometrii kol a renovaci světel. Jsme výhradní zástupce značky Pirelli.

6Nitsche Radomír - autoopravna

Kratochvílova 2938…, Přerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis - opravy vozidel včetně výměny filtrů, provozních kapalin a přípravy vozidel na STK.

7Autocentrum plus s.r.o.

Autopůjčovna s nabídkou vozů značky Škoda a Ford. K dispozici máme osobní i užitková vozidla. Provoz autoservisu a pneuservisu. Provádíme kompletní záruční a pozáruční servis na vozidlech značky Škoda či nabízíme mechanické, autoelektrikářské, klempířské a lakýrnické práce. Dále montujeme tažná…

8SIBOM, s. r. o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
U silnice 70/7, Přerov IX-Lýsky
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provoz pneuservisu s nabídkou výměny pneumatik včetně uskladnění pneumatik. Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej pro osobní, nákladní, dodávkové i offroad automobily či stavební a zemědělské stroje. Dále v nabídce naleznete moto pneumatiky, alu kol a disky i plechové disky.

9KAPS AUTOMATIC s.r.o.1 pobočka

Provádíme opravy automatických převodovek, výměny olejových náplní v automatických převodovkách či repase hydrodynamických měničů a čištění vozidel.Nabízíme prodej náhradních dílů. Provozujeme odtahovou službu a pneuservis.

10Šťota Josef - JOPL originální autodíly

28.října 37, Lipník nad Bečvou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservisu včetně odtahové služby. Poskytujeme kompletní servisní služby a výměnu čelních skel, čištění a plnění klimatizací. Dále zajišťujeme likvidaci pojistných událostí. Půjčujeme dopravní prostředky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Pneuservisy v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Pneuservisy najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Přerov.