Pneuservisy – Prostějov

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Fiala Daniel - Pneuservis Fiala

Březsko 67, Konice Bezdlužná Ověřená

Kompletně se vám postaráme o Váš automobil ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Provozujeme nákladní pneuservis a autoservis. Provádíme servisní prohlídky, geometrie kol, opravy autoskel, servis klimatizace, výměny výfuků a brzd a asistenční služby.

2Kočiřík Jindřich - AUTOOPRAVNA KOČIŘÍK

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Vrchlického 633, Konice
Dnes už má zavřeno

Provoz autoservisu a pneuservisu. Prodej náhradních dílů. Provádíme měření emisí a STK. Specializujeme se na diagnostiku vozidel, servis a montáž tažných zařízení, výměny olejů, výfuků, rozvodů, opravy brzd, podvozkové části vozidla nebo elektroinstalace a elektrických zařízení ve vozidle.

3PNEUSERVIS MATYSEK & SYN

Za Brněnskou ulicí…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz pneuservisu.

4Kratochvíl Vladimír AUTOELEKTRO SERVIS

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Brněnská 98a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozueme autoservis a pneuservis. Nabízíme servis a opravy motorových vozidel. prodáváme autobaterie Varta, Topla, Banner a Yuasa, také startéry a alternátory. Dále oleje Valvoline. a další doplňky.

5JT AUTO-PNEU SERVIS

Západní 1/75 Krasice, Prostějov
Dnes už má zavřeno

Opravy osobních, dodávkových a nákladních vozidel do 8t, karosářské práce, příprava a provedení Stk+emisí, nástřiky podvozků.

6Autoservis a pneuservis - Valenta

Brněnská 4214/98, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis Prostějov vč. přípravy na STK. Auto pneu servis Valenta se zabývá opravou motorových vozidel všech značek. V našem autoservisu jako jedni z mála věnujeme čas nejen Vašemu autu, ale i výchově učňů ze zdejší střední odborné školy. A to vše pod dohledem nebo vedením zkušeného…

7PNEUKAR s.r.o.

Pneuservis, opravy pneumatik: osobní i nákladní automobily, protektorování. Autoservis: náhradní díly na automobily, pneumatiky, disky, autobaterie, oleje, brzdy, výfuky. Bazar: pneumatiky, disky.

8Mikmek Lukáš- Pneuservis

Firma nabízí služby autoservisu a pneuservisu.

9AUTO- Rolný v.o.s.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(69)
Brněnská 3121/88 , Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme prodej nových vozů značek FIAT, ALFA ROMEO, JEEP, dále služby servisu vozů těchto značek. Autorizovaný prodejce.

10Minx Zdeněk- Autoservis

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Rudé armády 459 , Plumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, oprava a servis vozů všech značek. Servis klimatizací. Pneuservis, autoelektrika. Kontrola řídících jednotek, vyčtení závad diagnostikou.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Pneuservisy v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pneuservisy najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Prostějov.