Prodej sportovních barů, heren – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Maršálková Barbora- Real-Aktiv

Naše realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, dále zprostředkováváme pronájmy bytu i objektů a poskytuje i široké právní i finanční poradenství v oblasti realit.

2REMET, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(111)
Vídeňská 11/127, Brno-Přízřenice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Od roku 1990 jsme významným odběratelem kovového šrotu a dodavatelem hliníkových slitin a kovových polotovarů. Vykupujeme kovový odpad a autobaterie. Ekologicky likvidujeme autovraky, kovové konstrukce a strojní zařízení. Zajišťujeme dopravu a přistavení kontejnerů.

3Barát Jiří - UB reality1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Moravská 83, Uherský Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Realitní služby s nabídkou prodeje a pronájmu všech nemovitostí.

4HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Železniční 591/10, Olomouc
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

5JANKŮ trade s.r.o.

Pronajímáme skladovací prostory a zároveň zajišťujeme veškerý servis v oblasti skladování. Mezi námi nabízené služby dále patří: manipulace vysokozdvižným vozíkem, záznamy o skladovací zásilce, nakládka a vykládka. Dále v Bruntále provozujeme Ferrari Bar a půjčovnu motokár.

6Jiří Barát - realitní makléř1 pobočka

Realitní služby - prodej a pronájem všech nemovitostí (bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů). Zaměřujeme se na Uherský Brod a Uherské Hradiště. Zdarma nabízíme inzerci v našem časopise, poukaz na malířské a natěračské práce, vystěhování a vymalování vaši nemovitosti k prodeji.

7Žáček Karel, Ing.

Nádražní 757, Bojkovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej uhlí, výkupy železa a barevných kovů. Dále zajišťujeme pronájmy budov a venkovních areálů.

8SENREALIT Morava s.r.o.2 pobočky

Specializujeme se na činnost v oblasti realit. Dále nabízíme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, pozemků, garáží, kancelářských prostor, barů a kaváren. Zajišťujeme prezentaci na našem serveru. Řešíme i problémové nemovitosti, dluhy, exekuce a zástavy. Poskytujeme poradenskou činnost.

9SENREALIT Morava s.r.o.- Realitní kancelář2 pobočky

Hrnčířská 65, Karviná, Fryštát
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na činnost v oblasti realit. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, rodinných domů, chat, pozemků, garáží, kancelářských prostor, barů a kaváren.

10BARTOŠKOVÁ DANUŠE

Poskytování služeb realitního makléře. Nabídka prodeje a pronájmu bytů, domů, rekreačních objektů a pozemků včetně poradenství v oblasti realit.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej sportovních barů, heren v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Prodej sportovních barů, heren najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.