Pronájem skladovacích ploch – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

2MATE, a.s.

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

3AREAL SLATINA,a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(429)
Tuřanka 1222/115, Brno-Slatina Bezdlužná

Společnost pronajímá vlastní nemovitosti jako jsou kanceláře, sklady i volné plochy. Dále nabízí parkovací plochy.

4KAROSERIA a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Heršpická 758/13, Brno Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu služeb souvisejících s autodopravou, prodejem manipulační techniky a prodejem hutního materiálu. Věnujeme se prodeji a servisu nákladních vozidel včetně výměny pneu, prodeje nafty a mytí. Na jednotlivé oddělení máme své specialisty, kteří Vám rádi pomohou s Vašim přáním.

5HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Železniční 591/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

6PREKONA Přerov spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(35)
Troubky 900, Přerov Bezdlužná

Nabízíme pronájem kanceláří a garáží. Možnost skladování a přebalení zboží do nových obalů. Uchováváme potraviny i při chladírenských a mrazírenských podmínkách.

7Euros Moravia spol. s r.o.

Zajištění mezinárodní i vnitrostátní kamionové nákladní přepravy, kontejnerové dopravy a spedice. Naše firma je na trhu od roku 1995. Všechny naše auta jsou sledovány pomocí GPS pro větší bezpečnost našich vozů a především pro bezpečnost a sledovatelnost vaše přepravovaného zboží. Specializujeme se…

8STAVHOLD a.s.- AB CENTRUM - pronájem kancelářských modulů1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(75)
Kosmonautů 989/8, Olomouc - Hodolany Bezdlužná

AB CENTRUM je známo široké olomoucké veřejností jako kancelářský komplex disponující celkovou plochou 9 800 m2, která kromě prvotřídních kanceláří zahrnuje také skladovací prostory v suterénu a nonstop parkoviště s kapacitou 80 parkovacích míst. Nový provoz AB CENTRUM se datuje od jara roku 1997.

9AC Karviná s.r.o. - ACK Reality2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Závodní 540/51, Karviná-Nové Město Bezdlužná

Prodej a pronájem bytů, domů, komerčních objektů, pozemků, chat, chalup a novostaveb. Dále se specializujeme se také na výrobní a skladovací plochy, provozování konsignačních skladů. Poskytujeme bezpečný právní servis a finanční poradenství při prodeji.

10ADMA, a.s.

Nabízíme pronájem nebytových prostor určených pro podnikání, skladování a výrobu. Nacházíme se v bývalých prostorách TESLA BRNO u výjezdu na Svitavy.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem skladovacích ploch v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pronájem skladovacích ploch najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.