Pronájem skladovacích ploch – Morava

Pronájem skladovacích ploch v oblasti Morava je ideální pro firmy, které potřebují kvalitní a bezpečné prostory pro skladování svých produktů. Tyto skladovací plochy jsou vybaveny moderními technologiemi a jsou dostupné za velmi výhodné ceny.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

2MATE, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Havránkova 30/11, Brno-Dolní Heršpice Bezdlužná

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

3AREAL SLATINA,a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(611)
Tuřanka 1222/115, Brno-Slatina Bezdlužná

Společnost pronajímá vlastní nemovitosti jako jsou kanceláře, sklady i volné plochy. Dále nabízí parkovací plochy.

4KAROSERIA a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Heršpická 758/13, Brno Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu služeb souvisejících s autodopravou, prodejem manipulační techniky a prodejem hutního materiálu. Věnujeme se prodeji a servisu nákladních vozidel včetně výměny pneu, prodeje nafty a mytí. Na jednotlivé oddělení máme své specialisty, kteří Vám rádi pomohou s Vašim přáním.

5HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Železniční 591/10, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

6PREKONA Přerov spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(35)
Troubky 900, Přerov Bezdlužná

Nabízíme pronájem kanceláří a garáží. Možnost skladování a přebalení zboží do nových obalů. Uchováváme potraviny i při chladírenských a mrazírenských podmínkách.

7Euros Moravia spol. s r.o.

Zajištění mezinárodní i vnitrostátní kamionové nákladní přepravy, kontejnerové dopravy a spedice. Naše firma je na trhu od roku 1995. Všechny naše auta jsou sledovány pomocí GPS pro větší bezpečnost našich vozů a především pro bezpečnost a sledovatelnost vaše přepravovaného zboží. Specializujeme se…

8STAVHOLD a.s.- AB CENTRUM - pronájem kancelářských modulů1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Kosmonautů 989/8, Olomouc - Hodolany Bezdlužná

AB CENTRUM je známo široké olomoucké veřejností jako kancelářský komplex disponující celkovou plochou 9 800 m2, která kromě prvotřídních kanceláří zahrnuje také skladovací prostory v suterénu a nonstop parkoviště s kapacitou 80 parkovacích míst. Nový provoz AB CENTRUM se datuje od jara roku 1997.

9AC Karviná s.r.o. - ACK Reality2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Závodní 540/51, Karviná-Nové Město Bezdlužná

Prodej a pronájem bytů, domů, komerčních objektů, pozemků, chat, chalup a novostaveb. Dále se specializujeme se také na výrobní a skladovací plochy, provozování konsignačních skladů. Poskytujeme bezpečný právní servis a finanční poradenství při prodeji.

10ADMA, a.s.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Purkyňova 3050/99a, Brno

Nabízíme pronájem nebytových prostor určených pro podnikání, skladování a výrobu. Nacházíme se v bývalých prostorách TESLA BRNO u výjezdu na Svitavy.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem skladovacích ploch v lokalitě Morava – detailní popis

V oblasti Morava se nachází mnoho skladovacích ploch, které jsou vhodné pro různé typy zboží. Tyto plochy jsou ideální pro malé i velké firmy, které potřebují skladovat své zboží v bezpečném a čistém prostředí. Pronájem skladovacích ploch v oblasti Morava je skvělou volbou pro firmy, které chtějí ušetřit na nákladech a zároveň mít k dispozici kvalitní a moderní skladovací prostory.