Prodej skladů – Morava

Prodej skladů v oblasti Morava je v současné době velmi žádaným tématem. Lidé hledají kvalitní a bezpečné prostory pro skladování svých věcí a zboží.

1–10 firem z 229 nalezených Filtry

1MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

2KAROSERIA a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Heršpická 758/13, Brno Bezdlužná

Nabízíme širokou škálu služeb souvisejících s autodopravou, prodejem manipulační techniky a prodejem hutního materiálu. Věnujeme se prodeji a servisu nákladních vozidel včetně výměny pneu, prodeje nafty a mytí. Na jednotlivé oddělení máme své specialisty, kteří Vám rádi pomohou s Vašim přáním.

3REAL PREMIUM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zprostředkování realitní činnosti - prodej a pronájem nemovitostí, bytů, domů, pozemků, chat a chalup, kanceláří, obchodů, skladů.

4HOFA - HOFMAN s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Železniční 591/10, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme služby svoz, nákup, zpracování a prodej železného šrotu, barevných kovů a olověných akumulátorů.

5Služby města Slavičína, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Pod Kaštany 50, Slavičín
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Základním předmětem činnosti obchodní společnosti je účelně a hospodárně uspokojovat potřeby města Slavičína v oblasti veřejně prospěšných služeb, s cílem postupného zlepšování životních podmínek občanů Slavičína.

6Agrochov Jezernice, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(31)
Jezernice 42, Jezernice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naší hlavní činností je rostlinná výroba. Specializujeme se také na ovocnářství. Výroba rostlinných, živočišných a lesnických produktů. Nabídka zemědělských služeb, dopravy komodit a prací zemědělskými stroji.

7AC Karviná s.r.o. - ACK Reality2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(17)
Závodní 540/51, Karviná-Nové Město Bezdlužná

Prodej a pronájem bytů, domů, komerčních objektů, pozemků, chat, chalup a novostaveb. Dále se specializujeme se také na výrobní a skladovací plochy, provozování konsignačních skladů. Poskytujeme bezpečný právní servis a finanční poradenství při prodeji.

8JANKŮ trade s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(172)
U Stadionu 43, Bruntál Bezdlužná

Pronajímáme skladovací prostory a zároveň zajišťujeme veškerý servis v oblasti skladování. Mezi námi nabízené služby dále patří: manipulace vysokozdvižným vozíkem, záznamy o skladovací zásilce, nakládka a vykládka. Dále v Bruntále provozujeme Ferrari Bar a půjčovnu motokár.

9TOMEDO spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tetčická 444, Střelice Bezdlužná

Hlavními produkty společnosti je kompletní logistika, pronájem skladů, skladových prostor a vnitrostátní doprava. TOMEDO spol. s r.o. patří k firmám poskytující komplexní logistické a dopravní služby. Navštivte temperované sklady v Brně.

10KRASSPOL a. s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Zašovská 750, Valašské Meziříčí Bezdlužná

Společnost provádí sledování vhodných nemovitostí ke koupi a komerčnímu užití, nákup komerčně využívaných nemovitostí, získávání vhodných nájemníků k zaplnění všech nebytových prostor a vzájemná spolupráce.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej skladů v lokalitě Morava – detailní popis

Nabídka skladů v oblasti Morava je velmi rozmanitá a zahrnuje různé velikosti a typy skladů. Většina skladů je vybavena moderními bezpečnostními systémy, které zajišťují ochranu uloženého zboží. Prodejci skladů v oblasti Morava nabízejí také různé služby, jako je například přeprava zboží nebo skladování na krátkodobé i dlouhodobé období. Pokud hledáte kvalitní a bezpečné skladovací prostory v oblasti Morava, určitě si vyberete z nabídky skladů, které jsou k dispozici.