Prodej firem, podniků, společností – Morava

Prodej je klíčovým faktorem pro úspěšné podnikání v oblasti Morava. Firmy a podniky v této oblasti se snaží nabízet kvalitní produkty a služby, aby získaly zákazníky a udržely si je.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1KAŠTANKA OFFICE s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kaštanová 1055/14, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám zřízení virtuálního sídla firmy, umístění provozovny a adresy trvalého pobytu za velmi příznivé ceny. Mezi naše další služby patří pronájem zasedací místnosti, pronájem kanceláří a založení společnosti.

2Zábřežská kulturní, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(358)
Československé…, Zábřeh Bezdlužná Ověřená

Provozujeme kulturní dům a kino ve městě Zábřeh. Pořádáme koncerty, festivaly, společenské akce, akce pro děti a pro školy. Pořádáme i širokou škálu kurzů, a to jazykové kurzy, pohybové kurzy a taneční kurzy. Přijít k nám můžete i na divadlo.

3Sáňka Jan

2.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Chudčice 138, Chudčice Bezdlužná

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

4BŘECLAVSKÁ REALITNÍ KANCELÁŘ,s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Kupkova 380/2, Břeclav

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, bytů, domů, chat, chalup, pozemků a komerčních prostor. Specializujeme se na právní servis, finanční poradenství a oceňování nemovitostí. Prověřujeme majetkovou a finanční situaci kupujících firem. Zajišťujeme znalecké posudky.

5Mikulovská rozvojová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí 158/1, Mikulov Bezdlužná

Zajištění kulturních akcí ve městě. Provozování kina, kinoklubu a Dietrichsteinské hrobky.

6Kulturní středisko města Blanska2 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hybešova 240/1, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Organizujeme kulturní akce, koncerty, divadelní představení, talk-show a další kulturní a společenské akce. Vydáváme Zpravodaj města Blanska. Prostory kulturního střediska nabízíme k pronájmu na soukromé i společenské akce.

7STING Commerce39 poboček

Zabýváme se obchodováním s firemní klientelou, které poskytujeme komplexní servis v oblasti prodeje, nákupu a pronájmu či dražbách komerčních, obchodních, administrativních a průmyslových prostor a objektů, pozemků pro komerční nemovitosti.

8Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2368)
Wolkerova 17, Olomouc Bezdlužná

Výstaviště Flora Olomouc, a s., patří k předním českým výstavnickým organizacím. Připravuje a komplexně zabezpečuje vlastní výstavy a veletrhy včetně doprovodných programů. Výstavní areál se čtyřmi pavilony o celkové výstavní ploše 4.395 m2 je situován ve Smetanových sadech poblíž historického…

9ELSPOL - Gattnar s.r.o. - TWISTER FITNESS club

4.6
★★★★★
★★★★★
(338)
Ahepjukova 3094/12, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme fitness centrum blízko centra Ostravy. Nabízíme kardio zonu, trénink s trenérem, nápravu vadného držení těla, a poskytujeme také výživové poradenství. Dále nabízíme solárium, prodej solární kosmetiky a sportovní výživy značky Nutrend®.

10ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(384)
Nejdecká 714, Lednice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

ANNOVINO VINAŘSTVÍ LEDNICE, se sídlem Nejdecká 714, 691 44, Lednice, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 117783, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2020. Pracuje u nás 25 - 49 zaměstnanců. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej firem, podniků, společností v lokalitě Morava – detailní popis

V dnešní době je však prodej mnohem složitější než dříve. Konkurence je velká a zákazníci jsou nároční. Proto je důležité, aby firmy v oblasti Morava využívaly moderní marketingové techniky a strategie, které jim pomohou získat a udržet si zákazníky.

Jednou z nejúčinnějších strategií prodeje je online marketing. Firmy v oblasti Morava by měly mít dobře navržené webové stránky, které budou přehledné a snadno použitelné. Dále by měly využívat sociální sítě, jako je Facebook, Twitter a Instagram, aby oslovily co nejvíce potenciálních zákazníků. Využití SEO (Search Engine Optimization) je také velmi důležité, aby se firmy v oblasti Morava objevily na prvních místech ve vyhledávačích.

Další strategií prodeje je využití reklamních kampaní. Firmy v oblasti Morava by měly využívat různé formy reklamy, jako jsou televizní reklamy, billboardy, letáky a další. Důležité je však, aby reklamy byly cílené a oslovily správnou cílovou skupinu.

V neposlední řadě je důležité, aby firmy v oblasti Morava měly kvalitní zákaznickou pod