Prodej hotelů – Morava

Prodej hotelů v oblasti Morava je v poslední době velmi žádaným tématem. Lidé hledají kvalitní ubytování v této oblasti a mají zájem o nákup hotelů.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

2ALVA REAL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(33)
Štěpánská 311/6, Brno-Trnitá
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Realitní kancelář se zaměřením na reality. Nabízíme prodej, pronájem byty, prodej, pronájem domy, prodej chalupy a chaty.

3Realitní kancelář DOMINO, s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Zprostředkování nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí, jejich správy a údržby. Nabídka zpracování odborných studií a posudků. Specializujeme se na rodinné domy, chaty, pozemky, zahrady, nebytové prostory, kanceláře, haly, hotely, restaurace, garáže.

4JADRAN REALITY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zelný trh 1514, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytujeme zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí v Chorvatsku a Itálii. Nabízíme apartmány, domy, vily i pozemky, hotely a restaurace od Istrie až po Jižní Dalmácii. Dále poskytujeme právní servis, správu nemovitostí a další realitní služby.

5KOMENDA MARCELA - Adriatic Estates - Realitní kancelář

Provoz realitní kancelář zabývající se prodejem realit. V nabídce naleznete vily, domy či víkendové objekty, pozemky, hotely na chorvatském pobřeží.

6HOTEL KAHAN, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Cihelní 1191/95, Ostrava-Moravská…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

HOTEL KAHAN, s.r.o., se sídlem Cihelní 1191/95, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 41162, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2005. Pracuje u nás 1 - 5…

7ExpoReality s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Lorencova 3791, Zlín Bezdlužná

Realitní činnost se specializací na prodej i pronájem pozemků, komerčních objektů, domů, bytů, chat a chalup. Prodáváme také bytové domy, hotely či penziony. Zajišťujeme správu nemovitostí, odhady či oceňování majetku při dědictví.

8Varmus Pavel - RK CITY

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sv. Ducha 68/5, Krnov
Otevřeno do 23:59

Realitní kancelář - prodej, koupě, pronájem, výkup a řešení exekuce nemovitostí. V naší nabídce naleznete byty, domy, chaty, chalupy, rodinné domy, penziony, hotely, komerční objekty i prostory, ale i pozemky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej hotelů v lokalitě Morava – detailní popis

Pokud hledáte prodej hotelů v oblasti Morava, můžete se obrátit na specializované realitní agentury, které vám pomohou najít ten správný hotel pro vaše potřeby. Tyto agentury mají širokou nabídku hotelů v této oblasti a mohou vám poskytnout profesionální poradenství při výběru. Pokud se rozhodnete pro nákup hotelu v oblasti Morava, můžete si být jisti, že získáte kvalitní a výnosnou investici.