Pronájem skladů – Morava

1–10 firem z 270 nalezených Filtry

1ENCOM, spol. s r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického sad…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

2MDJ s.r.o.

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

3DOTEC, a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Traťová 574/1, Brno-Horní Heršpice Bezdlužná

Společnost DOTEC, a.s. se zabývá poskytováním služeb v oblasti pronájmu kancelářských, provozních prostor a souvisejícího servisu nájemcům nemovitosti ve městě Brně.

4MATE, a.s.

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

5Professional Facility Management a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Purkyňova 71/99, Brno-Královo Pole

Nabídka obchodních, kancelářských a skladovacích prostor k pronájmu, správy a údržby nemovitostí i realitních služeb.

6Rovner Edvard - Mrazírenské sklady

Masná 27, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sídlíme v dostupné vzdálenosti dálniční sítě a nabízíme pronájem mrazírenských skladů s kapacitou až 6 000 palet zmrazených výrobků s teplotou -23 stupňů a chladírenských hal. Součástí objektu jsou i výrobní prostory pro potravinářský provoz a kanceláře. Areál je elektronicky zabezpečen.

7AREAL SLATINA,a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(429)
Tuřanka 1222/115, Brno-Slatina Bezdlužná

Společnost pronajímá vlastní nemovitosti jako jsou kanceláře, sklady i volné plochy. Dále nabízí parkovací plochy.

8Chemoplast BEC, a.s.1 pobočka

Pronájem skladů a kancelářských prostor.

9DevelopTEC Hodonín, s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Bratislavská 1/6, Hodonín

Naším oborem je pronájem komerčních, výrobních a administrativních prostor i skladů.

10Cezava a.s. Blučina

Zaměřujeme se na rostlinou výrobu polní, vinohradnictví a pronájmy nebytových prostor - Cezavy, Nivky, Kolperky. Nacházíme se přibližně 8 km jižně od Brna u dálnice D2 směr Bratislava.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem skladů v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pronájem skladů najdete 270 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 243 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 81 firem v regionu Morava.