Pronájem skladů – Morava

Pronájem skladů v oblasti Morava je ideální pro podnikatele, kteří potřebují dostatek prostoru pro skladování svého zboží. Tyto skladové prostory jsou vybaveny moderními technologiemi a jsou přizpůsobeny potřebám každého zákazníka.

1–10 firem z 259 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Komplexní služby pro majitele nájemních domů, družstev, SVJ a komerčních budov. Zajišťujeme služby týkající se správy, údržby a provozu nemovitostí. Správa výrobních a skladovacích areálů a provoz tepelných zdrojů s dodávkou tepla a teplé vody.

Poslat poptávku encom.cz 777 732 402

Provozujeme skladování a také pronájmem skladu a dále i venkovních ploch a také nabízíme logistické služby. Děláme vedení skladové evidence. Pracovní aktivity společnosti jsou zaměřeny především na zásobování maloobchodních prodejen, jídelen veřejného stravování, školní jídelny, učiliště, gymnázia,…

Poslat poptávku modios.cz 547 216 729

Společnost DOTEC, a.s. se zabývá poskytováním služeb v oblasti pronájmu kancelářských, provozních prostor a souvisejícího servisu nájemcům nemovitosti ve městě Brně.

Poslat poptávku dotec-as.cz 533 444 270

Nabízíme pronájem výrobních, skladovacích a kancelářských nemovitostí včetně volných zpevněných venkovních ploch. Počátek společnosti lze datovat od roku 1953 s orientací na opravy a služby v zemědělství. V roce 1992 došlo v rámci privatizace k vzniku společnosti MATE, která se začala orientovat na…

Poslat poptávku mate-brno.cz 543 521 111

Nabídka obchodních, kancelářských a skladovacích prostor k pronájmu, správy a údržby nemovitostí i realitních služeb.

Poslat poptávku pfm-group.cz 541 426 180

Sídlíme v dostupné vzdálenosti dálniční sítě a nabízíme pronájem mrazírenských skladů s kapacitou až 6 000 palet zmrazených výrobků s teplotou -23 stupňů a chladírenských hal. Součástí objektu jsou i výrobní prostory pro potravinářský provoz a kanceláře. Areál je elektronicky zabezpečen.

Poslat poptávku rovner.cz 548 130 122

Společnost pronajímá vlastní nemovitosti jako jsou kanceláře, sklady i volné plochy. Dále nabízí parkovací plochy.

Poslat poptávku arealslatina.cz 532 121 101

Naším oborem je pronájem komerčních, výrobních a administrativních prostor i skladů.

Poslat poptávku tabacka.eu 602 123 115

Zaměřujeme se na rostlinou výrobu polní, vinohradnictví a pronájmy nebytových prostor - Cezavy, Nivky, Kolperky. Nacházíme se přibližně 8 km jižně od Brna u dálnice D2 směr Bratislava.

Poslat poptávku cezava.cz 547 231 226

Pronájem skladů v lokalitě Morava – detailní popis

Výhodou pronájmu skladů v oblasti Morava je také výborná dostupnost díky blízkosti dálnice D11. Pronajímatelé nabízejí širokou škálu skladových prostorů, které jsou vhodné pro různé druhy zboží. Využití těchto skladů umožňuje podnikatelům ušetřit náklady na pronájem vlastních skladových prostor a soustředit se na své podnikání. Pronájem skladů v oblasti Morava je tedy výhodnou volbou pro každého, kdo potřebuje kvalitní a bezpečné skladovací prostory.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.