Zahradní technika – Znojmo

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1HITL, s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Dobelice 57, Dobelice

Prodáváme a servisujeme zahradní a komunální techniku, pneumatiky a vážicí systémy pro zemědělské a stavební stroje.

2BHV úklid, s.r.o.

2.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Vídeňská třída 707…, Znojmo 2 Bezdlužná

Společnost BHV úklid, s.r.o. se zabývá profesionálním úklidem výrobních podniků, restaurací, obchodů, úřadů a dalších objektů v rámci Jihomoravského kraje. Jsme rovněž schopni zajistit i úklid po stavebních pracích. V současné době má společnost 50 stálých zaměstnanců a brigádníky.

3Bauer Ivo, ing. - Zelená zahrada1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Rudoleckého 863/28, Znojmo Bezdlužná

Internetový prodej vybavení pro zahradu, dům, dílnu i volný čas.

4Piáček Martin - zahradní technika

Oblekovice 26, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Piáček Martin - zahradní technika. Zabýváme se prodejem a servisem značkové zahradní techniky. Firma má dobré zázemí, dlouholeté zkušenosti a velmi dobré zázemí nejen u evropských výrobců.

5Bauer Ivo, ing. (pobočka Uhelná)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Uhelná, Znojmo Bezdlužná

Prodáváme vybavení pro zahradu, dům, dílnu a volný čas.

6BELFOR CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jugoslávská 2343/11, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem a montáží saun, bazénů, zahradní techniky. Specializuje se také na projekci, výstavbu, rekonstrukce a servis wellnes zón rodinných domů. Zajišťujeme mimo jiného vybavení komerčních wellnes zón a plováren. Jednoduše u nás najdete vše, co souvisí s vodou!

7Agroservis - Holý Jan

Na Kačence 1253, Moravský Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zahradní techniky, prodej lesní techniky, záruční a pozáruční opravy malé zahradní a lesní techniky. Půjčovna. Prodej, servis a půjčovna malé zemědělské, lesní, zahradní a komunální techniky.

8Přemysl Hauerland

Kovářská 178, Hrušovany nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Přemysl Hauerland, se sídlem Kovářská 178, 671 67, Hrušovany nad Jevišovkou, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

9hobbyko.cz

hobbyko.cz, se sídlem Sídliště 332, 672 01, Moravský Krumlov, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2020. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona …

10WEISS BŘETISLAV Ing.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Sedlešovice 78, Znojmo
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

WEISS BŘETISLAV Ing., se sídlem Sedlešovice 78, 671 81, Znojmo, v okrese Znojmo a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Zahradní technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Zahradní technika v lokalitě Znojmo – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní technika najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Znojmo.