Zahradní technika – Přerov

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1BRUFUS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Kokory 290, Kokory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma BRUFUS s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme velkoobchodní, maloobchodní a internetový prodej nářadí. Náš sortiment obsahuje hlavně nářadí a nástroje do dílny, zahrady, na stavbu a podobné.

2Půjčovna stavební techniky, s.r.o.

Slavíč 108, Hranice, Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost disponuje širokým sortimentem profesionální a pravidelně servisované hutnící techniky a jiné drobné stavební mechanizace. Je možné si zapůjčit např. vibrační válce, vibrační desky, hutnící pěchy, vibrátory do betonu, elektrocentrály, pily, míchačky, vrtačky, bourací kladiva, brusky,…

3Šobora Drahoslav - GARDEN Technik

4.7
★★★★★
★★★★★
(886)
Tř. 1. máje 2074, Hranice I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradní technika: zahradní traktor i nejrůznější pily a sekačky, travní traktory, štípačky, mulčovače a vertikutátory i bazénová chemie. Veškeré nabízené zboží prodáváme ozkoušené a seřízené.

4Ing. Dorazil Kamil - PROFINÁŘADÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Tovární 2993/4, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem kvalitního nářadí. V sortimentu nalezneme např. svářecí techniku, pneumatické, elektrické či mechanické nářadí. Firma poskytuje servis a služby spojené se sortimentem.

5Daniš Davaztechnik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hulínská 265, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Daniš Davaztechnik s.r.o. nabízí prodej a servis zahradní a parkové techniky, čisticích a úklidových strojů, komunální techniky, hydraulických a tlakových hadic a komponentů.

6AKM impex s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bayerova 3, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Distribuujeme řemeny a řemenice všech typů, poskytujeme mimo jiné i servis náhradních dílů. Také Prodáváme zahradní a ruční průmyslové postřikovače značky VOLPI.

7Horák Pavel - Servis Doma

Servis typu Hodinový manžel. Nabídka malířských, montérských, elektrikářských, tesařských, instalatérských, svářečských či zahradnických prací. Možnost servisu výpočetní techniky či oprav aut. Pracovní hodiny - dle telefonické dohody.

8KONVIČKA s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(23)
Malá Dlážka 2895/14, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma KONVIČKA s.r.o. působí na trhu od roku 1992. Zaměřuje se především na prodej a servis zahradní a komunální techniky značek ISEKI, HONDA, VARI, AL-KO, HUSQVARNA, WOLF, SOLO. Filozofií firmy je nabízet svým zákazníkům kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Zajistit jim hlavně kompletní péči nejen…

9HAVEL nářadí s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Kratochvílova 124/22, Přerov I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej, půjčování a servis elektrického ručního nářadí včetně výrobků pro kutily a zahradní techniky. V roce 1998 pro velký zájem zákazníků firma rozšířila prodej a servis o další značky: Metabo, Hitachi, Narex, DeWalt, Protool, Black&Decker, Festool, Proxxon, Dremel, Steinel.

10GardenTechnik ŠOBORA, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1043)
Tř. 1. máje 2074, Hranice I-Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

GardenTechnik ŠOBORA, s.r.o., se sídlem Tř. 1. máje 2074, 753 01, Hranice I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 67783, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …


Zahradní technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Zahradní technika v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní technika najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Přerov.