Zahradní technika – Vyškov

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1EURO NÁŘADÍ s.r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Tománkova 147/34 …, Rousínov

Velkoobchod nářadím. Specializace na stavebnictví a zahradu. Vrtačky, kladiva, kleště, lopaty, metry, brusky, brusné kotouče, žebříky, hadice, zavlažovací systémy, klíče, hladítka, vodováhy... Dodávka zboží zdarma. Výhradní distributor elektronářadí STAYER pro Českou a Slovenskou republiku.

2EURO NÁŘADÍ s.r.o. - (pobočka Vyškov)1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Dědická 40, Vyškov

Velkoobchod nářadím. Specializace na stavebnictví a zahradu. Vrtačky, kladiva, kleště, lopaty, metry, brusky, brusné kotouče, žebříky, hadice, zavlažovací systémy, klíče, hladítka, vodováhy... Dodávka zboží zdarma.

3Rumpová Renáta1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Bučovická 325, Slavkov u Brna Bezdlužná

Prodejce značkové lesní, zahradní a stavební techniky.

4Tomek Hynek1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(129)
Křečkovská 286/20, Vyškov Bezdlužná

Dodavatel nářadí, strojů a spotřebního materiálu do více než stovky výrobních firem. Nabízíme brusky, vrtačky, pily, hoblíky, míchadla, opalovací pistole, vrtací a sekací kladiva. Dále nabízíme kompresory a pneumatické nářadí, vysavače, elektrocentrály, svářečky, nabíječky, štípačky na dřevo,…

5Agrostis Trávníky, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Npor. Krále 764/16, Rousínov-Slavíkovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Agrostis Trávníky působí na českém trhu od roku 2002. Hlavní náplní naší práce je všestranná pomoc českým trávníkářům – zahradníkům, správcům fotbalových a golfových hřišť i soukromým osobám.

6ALNE s.r.o.2 pobočky

Pustiměř 184, Pustiměř
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jednou z hlavních specializací je výroba a montáž zábradlí, schodišť, různých doplňků do interiéru a exteriéru a svařování speciálních materiálů jako je hliník, nerez i titan.

7DOLTAK s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Čechyňská 147, Rousínov Bezdlužná

Prodáváme zahradní techniku, závlahy, příslušenství pro zahradní jezírka, zahrádkářské potřeby mulčovací kůru a substráty. Provozujeme velkoobchod a internetový prodej.

8Doležel Petr

4.8
★★★★★
★★★★★
(76)
Račice-Pístovice 29, Račice-Pístovice Bezdlužná

Prodej zahradní techniky. Naše firma byla založena 1. 11. 1995. Začínalo se ve stejných prostorách, kde sídlí i dnes. Tam, kde je dnes prodejna, byla v té době ještě dílna.

9BALJER-ZEMBROD, spol. s r.o.1 pobočka

Poskytujeme kompletní prodej a servis dřevoobráběcích strojů, příslušenství a náhradních dílů BALJER-ZEMBROD. Zastupujeme firmy HOLTEC - kapovací pily a stanice, ZENZ - pásové pily Wimmer, PAUL- omítací, rozmítací pily, ARTIGLIO - kmenové pásové pily.

10Agrouni.cz s.r.o.

Na Hraničkách 588/32, Vyškov-Dědice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Agrouni.cz s.r.o., se sídlem Na Hraničkách 588/32, 682 01, Vyškov-Dědice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 103670, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …


Zahradní technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Zahradní technika v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní technika najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Vyškov.