Zahradní technika – Uherské Hradiště

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Domácí potřeby D & K, s.r.o.

Specializujeme se na domácí potřeby, elektrické nářadí, zahradní techniku a elektroniku. Nabízíme grily, sekačky, křovinořezy, nářadí Fiskars a vodovodní baterie. Zakoupíte zde navigační systémy, kávovary, kuchyňské roboty a mixéry, svářečky fólií, odsavače par a další.

2Mountfield a.s. (pobočka Staré Město)79 poboček

Východní 2134, Staré Město
Otevřeno od 9:00

Nabízíme zahradní techniky a bazény s 55 prodejnami po celé ČR. V sortimentu máme sekačky, pil a, křovinořezy i traktory, sněhové frézy, bazény a zahradní nábytek i mnoho dalších výrobků pro Vaši zahradu. Poskytujeme záruku 7 let či servis samozřejmostí či možnost zakoupení dárkových poukazů.

3WERCO spol. s r.o. (pobočka Staré Město)28 poboček

4.2
★★★★★
★★★★★
(203)
Východní 2132, Staré Město
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Dodavatel zahradní techniky. Prodáváme sekačky, křovinořezy, pily a zahradní traktory, závlahové systémy i sněhové frézy, grily, zahradní nábytek a mnoho dalšího vybavení značek HECHT, Claber a dalších.

4Mikulička Dušan

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Těšovská 177, Uherský Brod-Těšov
Dnes už má zavřeno

Firma s dlouholetou tradicí. Zaměřujeme se na prodej, servis a půjčování lesnické a zahradnické techniky. Nabízím značky Vari, Honda, Brill, Castor i další. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

5LARGO CZ, s.r.o. (pobočka Uherský Brod)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Pod Dvorkem 1516, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejce lesní a zahradní techniky Husqvarna, Honda, Lizard, Vari, Snapper, Hortus, Spider či sortiment pil, sekaček, vyžínačů a křovinořezů, traktorů i sněhových fréz. Dále provádíme servis a broušení řetězů.

6ŽACÍ TECHNIKA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Velehradská 881, Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výrobu a prodej sekaček a náhradních dílů pro zemědělskou či zahradní techniku včetně náhradních dílů pro kombajny a sekačky. Dále vyrábíme nářadí na zpracování půdy, pluhy, radlice, kombinátory, brány.

7Bílka Robert - Zahradní technika

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Modrá 81, Modrá
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis zahradní techniky. V sortimentu naleznete sekačky, zahradní traktory, elektrické a motorové pily či křovinořezy, vertikutátory, mulčovače i drtiče, postřikovače a robotické sekačky i zahradní nářadí.

8Trojan Petr - agro-centrum.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(53)
Vlčnovská 758, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis malé zemědělské a zahradní či komunální techniky a nářadí. Prodáváme sekačky, mulčovače a řetězové pily, sněhové a travní frézy či kultivátory. Dále v sortimentu naleznete vysavače a fukary, malotraktory, odmechovače, postřikovače i rosiče a další. Internetový prodej…

9Vaňátko Robert

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Komenského 751, Buchlovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej zahradní i svařovací techniky, nářadí i elektronářadí a dalších. Prodáváme auto-moto příslušenství, tlakové lahve a kompresory či řezačky na obklady a dlažby. Internetový prodej zahradní i svařovací techniky, nářadí, elektra a dalších.

10Říkovský Ladislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Částkov 13, Částkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a servis zahradní či lesní techniky a příslušenství. Dále nabízíme ruční elektrické i aku nářadí, vodní programy včetně záručního a pozáručního servisu.


Zahradní technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Zahradní technika v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Zahradní technika najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Uherské Hradiště.