Školy, kurzy – Sebranice okres Blansko

Povinná školní docházka je v ČR 9 let a žáci ji plní v základních školách. Po ukončení ZŠ mohou žáci nastoupit na střední školu. Absolventi maturitních oborů SŠ a gymnázií mohou pokračovat ve studiu na VŠ. Přehled škol v lokalitě Sebranice.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Antonín Zachoval - lektor angličtiny, ruštiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km Jabloňany 4, Jabloňany Bezdlužná

Antonín Zachoval - lektor angličtiny, ruštiny, se sídlem Jabloňany 4, 679 01, Jabloňany, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

2ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o. - Helen Doron English (pobočka Kunštát)89 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.2 km Nám.ČSČK 477, Kunštát

Provozujeme jazykové kurzy i pro malé děti. Akreditování jsme pod MŠMT.

3Hana Novotná

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.2 km nám. ČSČK 477 , Kunštát Bezdlužná

Děláme výuku angličtiny pro děti od 3 měsíců a vyučování se pořádá ve skupinách do osmi dětí a jsme testovacím centrem Cambridge English Language Assessment.

4Dotek přítomnosti

5.7 km Halasova 285, Lysice Bezdlužná

Dotek přítomnosti, se sídlem Halasova 285, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. U 288, Krajský soud v Brně. Právní forma Ústav. Založení v roce 2019. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

5D14

5.7 km Halasova 285, Lysice Bezdlužná

D14, se sídlem Halasova 285, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. U 237, Krajský soud v Brně. Právní forma Ústav. Založení v roce 2017. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

6Vlasta Štěpánová Deutsch Studio

5.7 km Horky 601, Lysice Bezdlužná

Vlasta Štěpánová Deutsch Studio, se sídlem Horky 601, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7Bárta Viktor

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
5.8 km Sokolská 1317/58 , Boskovice

Děláme a nabízíme služby jazykové školy.

8ZFP akademie, a.s. (pobočka Boskovice)21 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
5.8 km Komenského 44, Boskovice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Vzděláváme veřejnost ve financích. Rozvíjíme finanční gramotnost obyvatel ČR. Nabízíme osobnostní růst, seberealizaci a rozvoj vlastního podnikání. Pomůžeme vám vybrat finanční produkt, který bude odpovídat vašim potřebám a preferencím.

9ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o. - Helen Doron English (pobočka Boskovice )89 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
6.1 km Masarykovo náměstí…, Boskovice

Provozujeme jazykové kurzy i pro malé děti. Akreditování jsme pod MŠMT.

10Ljudmila Ťuťunniková

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
6.3 km Kpt. Jaroše 2012/2, Boskovice Bezdlužná

Ljudmila Ťuťunniková, se sídlem Kpt. Jaroše 2012/2, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Zednictví Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Školy, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Školy, kurzy v lokalitě Sebranice – detailní popis

Systém školství v ČR

Mateřská škola

Školky nabízejí předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Předškolní vzdělávání je od 1. 9. daného roku povinné pro děti, které dosáhnou do 31. 8. 5 let.

Lesní školka

Lesní školka je alternativa tradičního předškolního vzdělávání. Vzdělávání probíhá v přírodě, nejčastěji v lese. Lesní školky mají zázemí nejčastěji v podobě jurty nebo chatky.

Základní škola

Poskytuje primární vzdělávání. Základní školy nabízejí všeobecné vzdělávání pro děti od 6 let. Docházka do základní školy je povinná. Základní školy se dělí na první a druhý stupeň.

Základní umělecká škola

ZUŠ nabízejí vzdělávání v uměleckých oborech – hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém.

Střední škola

Poskytuje sekundární vzdělávání, které navazuje na 9. ročník základní školy.

Střední odborná škola

SOŠ nabízejí vzdělávání v oboru ekonomickém, zdravotnickém, pedagogickém apod. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou. Absolventi získají maturitní vysvědčení.

Střední odborné učiliště

SOU nabízejí vzdělávání v oboru gastronomie, pro výkon řemeslných povolání apod. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Absolventi získají výuční list.

Gymnázium

Gymnázia nabízejí středoškolské všeobecné vzdělávání, které je přípravou studentů ke studiu na vysoké škole. Gymnázia nabízejí čtyřleté a osmileté studium. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou.

Konzervatoř

Konzervatoře nabízejí umělecké vzdělání v oborech – hudba, zpěv, tanec, hudebně-dramatickém. Jedná se o střední školy nebo vyšší odborné školy. Řadí se mezi instituce, které poskytují terciární vzdělání.

Vyšší odborná škola

Poskytuje terciární vzdělávání. VOŠ nabízejí vzdělávání absolventům středních škol. Studium trvá 3 roky a je zakončeno absolutoriem. Absolvent získá titul diplomovaný specialista (DiS.).

Vysoká škola a univerzita

Jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání, kdy studenti a pedagogové tvoří akademickou obec. Univerzity na rozdíl od vysokých škol provádějí výzkum a uskutečňují doktorské studijní programy. Vysoké školy nabízejí akreditované studijní programy, které se dělí na jednotlivé studijní obory a programy celoživotního vzdělávání. Studijní programy se rozdělují na bakalářské, magisterské a doktorské. Absolventi získají akademický titul.

Vysoké školy a univerzity jsou veřejné i soukromé. Na veřejné vysoké škole je vzdělávání zdarma.

Vedle běžného systému vzdělávání fungují školská zařízení pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami z důvodu fyzického nebo mentálního postižení.

Hledáte správnou školu pro své děti v lokalitě Sebranice? Podívejte se na databázi všech mateřských, základních, středních škol, gymnázií a učilišť v ČR.

Potřebujete školní informační systém pro rychlé a efektivní zpracování veškeré školní agendy? Zkuste webovou aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace o školství a vzdělávání naleznete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Kurzy

Cílem kurzu je získání určité kvalifikace nebo rekvalifikace. Kurzy mohou být v prezenční, dálkové nebo e-learningové formě. Absolventi získají certifikát nebo osvědčení o absolvování kurzu.

Chcete zvýšit svoje šance na trhu práce a vzdělávat se? Navštivte veřejné kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Chcete si zlepšit cizí jazyk? Navštivte jazykový kurz. Adresář jazykovek nabízí přehled jazykových kurzů v ČR.