Školy, kurzy – Skalice nad Svitavou okres Blansko

Povinná školní docházka je v ČR 9 let a žáci ji plní v základních školách. Po ukončení ZŠ mohou žáci nastoupit na střední školu. Absolventi maturitních oborů SŠ a gymnázií mohou pokračovat ve studiu na VŠ. Přehled škol v lokalitě Skalice nad Svitavou.

1–10 firem z 41 nalezených Filtry

1Antonín Zachoval - lektor angličtiny, ruštiny

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1.5 km Jabloňany 4, Jabloňany Bezdlužná

Antonín Zachoval - lektor angličtiny, ruštiny, se sídlem Jabloňany 4, 679 01, Jabloňany, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

2ZFP akademie, a.s. (pobočka Boskovice)21 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
3.8 km Komenského 44, Boskovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vzděláváme veřejnost ve financích. Rozvíjíme finanční gramotnost obyvatel ČR. Nabízíme osobnostní růst, seberealizaci a rozvoj vlastního podnikání. Pomůžeme vám vybrat finanční produkt, který bude odpovídat vašim potřebám a preferencím.

3Bárta Viktor

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km Sokolská 1317/58 , Boskovice

Děláme a nabízíme služby jazykové školy.

4ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o. - Helen Doron English (pobočka Boskovice )89 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.0 km Masarykovo náměstí…, Boskovice

Provozujeme jazykové kurzy i pro malé děti. Akreditování jsme pod MŠMT.

5Ljudmila Ťuťunniková

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
4.2 km Kpt. Jaroše 2012/2, Boskovice Bezdlužná

Ljudmila Ťuťunniková, se sídlem Kpt. Jaroše 2012/2, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Zednictví Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

6Kulturní zařízení města Boskovice, příspěvková organizace2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
4.2 km Kpt. Jaroše 107/15, Boskovice Bezdlužná

Kulturní zařízení města Boskovice - Kulturní zařízení města Boskovice neboli KZMB je příspěvková organizace, která provozuje boskovické kino a knihovnu a pořádá kulturní akce. Děláme provoz kulturních a také společenských zařízení, Pronájem Zámeckého skleníku.

7Ing. Bc. Radek Klon

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
4.4 km náměstí 9. května…, Boskovice Bezdlužná

Děláme a nabízíme projekty tepelné a zdravotní techniky a plynovodů a vodovodů i kanalizací a dále provádíme revize plynových zařízení a školení i také posouzení budov.

8Nadační fond při SOŠ a SOU André Citroena, nadační fond

Nadační fond při SOŠ a SOU André Citroena, nadační fond, se sídlem náměstí 9. května 2153/2a, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. N 82, Krajský soud v Brně. Právní forma Nadační fond. Založení v roce 1999. Zdroj: výpis z dat…

9PaedDr. Aleš Bárta

PaedDr. Aleš Bárta, se sídlem Boženy Němcové 1474/50, 680 01, Boskovice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

10Vlasta Štěpánová Deutsch Studio

5.6 km Horky 601, Lysice Bezdlužná

Vlasta Štěpánová Deutsch Studio, se sídlem Horky 601, 679 71, Lysice, v okrese Blansko a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…


Školy, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Školy, kurzy v lokalitě Skalice nad Svitavou – detailní popis

Systém školství v ČR

Mateřská škola

Školky nabízejí předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Předškolní vzdělávání je od 1. 9. daného roku povinné pro děti, které dosáhnou do 31. 8. 5 let.

Lesní školka

Lesní školka je alternativa tradičního předškolního vzdělávání. Vzdělávání probíhá v přírodě, nejčastěji v lese. Lesní školky mají zázemí nejčastěji v podobě jurty nebo chatky.

Základní škola

Poskytuje primární vzdělávání. Základní školy nabízejí všeobecné vzdělávání pro děti od 6 let. Docházka do základní školy je povinná. Základní školy se dělí na první a druhý stupeň.

Základní umělecká škola

ZUŠ nabízejí vzdělávání v uměleckých oborech – hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém.

Střední škola

Poskytuje sekundární vzdělávání, které navazuje na 9. ročník základní školy.

Střední odborná škola

SOŠ nabízejí vzdělávání v oboru ekonomickém, zdravotnickém, pedagogickém apod. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou. Absolventi získají maturitní vysvědčení.

Střední odborné učiliště

SOU nabízejí vzdělávání v oboru gastronomie, pro výkon řemeslných povolání apod. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Absolventi získají výuční list.

Gymnázium

Gymnázia nabízejí středoškolské všeobecné vzdělávání, které je přípravou studentů ke studiu na vysoké škole. Gymnázia nabízejí čtyřleté a osmileté studium. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou.

Konzervatoř

Konzervatoře nabízejí umělecké vzdělání v oborech – hudba, zpěv, tanec, hudebně-dramatickém. Jedná se o střední školy nebo vyšší odborné školy. Řadí se mezi instituce, které poskytují terciární vzdělání.

Vyšší odborná škola

Poskytuje terciární vzdělávání. VOŠ nabízejí vzdělávání absolventům středních škol. Studium trvá 3 roky a je zakončeno absolutoriem. Absolvent získá titul diplomovaný specialista (DiS.).

Vysoká škola a univerzita

Jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání, kdy studenti a pedagogové tvoří akademickou obec. Univerzity na rozdíl od vysokých škol provádějí výzkum a uskutečňují doktorské studijní programy. Vysoké školy nabízejí akreditované studijní programy, které se dělí na jednotlivé studijní obory a programy celoživotního vzdělávání. Studijní programy se rozdělují na bakalářské, magisterské a doktorské. Absolventi získají akademický titul.

Vysoké školy a univerzity jsou veřejné i soukromé. Na veřejné vysoké škole je vzdělávání zdarma.

Vedle běžného systému vzdělávání fungují školská zařízení pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami z důvodu fyzického nebo mentálního postižení.

Hledáte správnou školu pro své děti v lokalitě Skalice nad Svitavou? Podívejte se na databázi všech mateřských, základních, středních škol, gymnázií a učilišť v ČR.

Potřebujete školní informační systém pro rychlé a efektivní zpracování veškeré školní agendy? Zkuste webovou aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace o školství a vzdělávání naleznete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Kurzy

Cílem kurzu je získání určité kvalifikace nebo rekvalifikace. Kurzy mohou být v prezenční, dálkové nebo e-learningové formě. Absolventi získají certifikát nebo osvědčení o absolvování kurzu.

Chcete zvýšit svoje šance na trhu práce a vzdělávat se? Navštivte veřejné kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Chcete si zlepšit cizí jazyk? Navštivte jazykový kurz. Adresář jazykovek nabízí přehled jazykových kurzů v ČR.