Školy, kurzy – Karviná

Povinná školní docházka je v ČR 9 let a žáci ji plní v základních školách. Po ukončení ZŠ mohou žáci nastoupit na střední školu. Absolventi maturitních oborů SŠ a gymnázií mohou pokračovat ve studiu na VŠ. Přehled škol v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1EKOŠKOL1 pobočka

Společnost nabízí daňové a účetní poradenství, vedení účetnictví, daňové evidence a daňové a účetní kurzy.

2Variability s.r.o.

Společnost nabízí služby v oblasti personalistiky, auditorské činnosti, organizačního poradenství a rekbalifikačních kurzů.

3Dům dětí a mládeže Český Těšín1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Hrabinská 458/33, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kurzů pro děti a dospělé - keramické a výtvarné kroužky.

4ZAPE SERVIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Mickiewiczova 2073…, Karviná, Hranice Bezdlužná

Prodej techniky pro práce ve výškách a nad volnou hloubkou. Zajistíme záruční i pozáruční servisní prohlídky OOPP, pomoc při vyhledávání rizik a jejich řešení. Nabízíme základní i opakovací školení uživatelů a poradenskou činnost.

5Aktivní život od A do Z, o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Slámova 223/3 , Karviná, Fryštát Bezdlužná

Zajišťujeme rekvalifikační kurzy a vzdělávací programy, nabízíme masáže a služby v oblasti manikúry.

6Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

4.1
★★★★★
★★★★★
(5)
Frýdecká 690/32 , Český Těšín Bezdlužná

Nabízíme kurzy jednoduché i složité obsluhy hostů, přípravy teplých pokrmů, minutek i pokrmů studené kuchyně, kurzy gastronomie a dalšího vzdělání.

7Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov, příspěvková organizace

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Makarenkova 513/1 , Havířov, Město Bezdlužná

Státní střední průmyslová škola zajišťující výuku čtyřletých oborů informační technologie a řídicí systémy. Pro studenty nabízíme sportovně-turistické a lyžařské kurzy.

8Taxi vrtulníkem

4.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Havířov, Železničářů 1529/1C Bezdlužná

Zažijte s námi adrenalinové zážitkové lety našimi vrtulníky. Chcete se jen tak proletět nebo někoho potěšit dárkem? Navštivte naši webovou stránku, kde můžete voucher zakoupit. Máme zkušenosti se svatbami, firemními akcemi, teambuildingy, soukroumými lety, lety pro zpravodajství, průzkumné lety a…

9Berki Krystyna

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
U Koupaliště 997, Dolní Lutyně Bezdlužná

Pracuji jako lektor polštiny. Nabízím hodiny polštiny, online výuku, překlady textů z českého do polského jazyka, nahrávání audiobooků, reklam a jiných zvukových stop v polském jazyce.

10Ing. Renáta Valerie Nešporek, Ph.D., MBA

Ing. Renáta Valerie Nešporek, Ph.D., MBA, se sídlem Sportovní 1236, 735 81, Bohumín-Nový Bohumín, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je:…


Školy, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Školy, kurzy v lokalitě Karviná – detailní popis

Systém školství v ČR

Mateřská škola

Školky nabízejí předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Předškolní vzdělávání je od 1. 9. daného roku povinné pro děti, které dosáhnou do 31. 8. 5 let.

Lesní školka

Lesní školka je alternativa tradičního předškolního vzdělávání. Vzdělávání probíhá v přírodě, nejčastěji v lese. Lesní školky mají zázemí nejčastěji v podobě jurty nebo chatky.

Základní škola

Poskytuje primární vzdělávání. Základní školy nabízejí všeobecné vzdělávání pro děti od 6 let. Docházka do základní školy je povinná. Základní školy se dělí na první a druhý stupeň.

Základní umělecká škola

ZUŠ nabízejí vzdělávání v uměleckých oborech – hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém.

Střední škola

Poskytuje sekundární vzdělávání, které navazuje na 9. ročník základní školy.

Střední odborná škola

SOŠ nabízejí vzdělávání v oboru ekonomickém, zdravotnickém, pedagogickém apod. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou. Absolventi získají maturitní vysvědčení.

Střední odborné učiliště

SOU nabízejí vzdělávání v oboru gastronomie, pro výkon řemeslných povolání apod. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Absolventi získají výuční list.

Gymnázium

Gymnázia nabízejí středoškolské všeobecné vzdělávání, které je přípravou studentů ke studiu na vysoké škole. Gymnázia nabízejí čtyřleté a osmileté studium. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou.

Konzervatoř

Konzervatoře nabízejí umělecké vzdělání v oborech – hudba, zpěv, tanec, hudebně-dramatickém. Jedná se o střední školy nebo vyšší odborné školy. Řadí se mezi instituce, které poskytují terciární vzdělání.

Vyšší odborná škola

Poskytuje terciární vzdělávání. VOŠ nabízejí vzdělávání absolventům středních škol. Studium trvá 3 roky a je zakončeno absolutoriem. Absolvent získá titul diplomovaný specialista (DiS.).

Vysoká škola a univerzita

Jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání, kdy studenti a pedagogové tvoří akademickou obec. Univerzity na rozdíl od vysokých škol provádějí výzkum a uskutečňují doktorské studijní programy. Vysoké školy nabízejí akreditované studijní programy, které se dělí na jednotlivé studijní obory a programy celoživotního vzdělávání. Studijní programy se rozdělují na bakalářské, magisterské a doktorské. Absolventi získají akademický titul.

Vysoké školy a univerzity jsou veřejné i soukromé. Na veřejné vysoké škole je vzdělávání zdarma.

Vedle běžného systému vzdělávání fungují školská zařízení pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami z důvodu fyzického nebo mentálního postižení.

Hledáte správnou školu pro své děti v lokalitě Karviná? Podívejte se na databázi všech mateřských, základních, středních škol, gymnázií a učilišť v ČR.

Potřebujete školní informační systém pro rychlé a efektivní zpracování veškeré školní agendy? Zkuste webovou aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace o školství a vzdělávání naleznete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Kurzy

Cílem kurzu je získání určité kvalifikace nebo rekvalifikace. Kurzy mohou být v prezenční, dálkové nebo e-learningové formě. Absolventi získají certifikát nebo osvědčení o absolvování kurzu.

Chcete zvýšit svoje šance na trhu práce a vzdělávat se? Navštivte veřejné kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Chcete si zlepšit cizí jazyk? Navštivte jazykový kurz. Adresář jazykovek nabízí přehled jazykových kurzů v ČR.