Školy, kurzy – Lukoveček okres Zlín

Povinná školní docházka je v ČR 9 let a žáci ji plní v základních školách. Po ukončení ZŠ mohou žáci nastoupit na střední školu. Absolventi maturitních oborů SŠ a gymnázií mohou pokračovat ve studiu na VŠ. Přehled škol v lokalitě Lukoveček.

1–10 firem z 180 nalezených Filtry

1INTUSHOES s.r.o.

2.4 km Stolařská 40, Dolní Ves-Fryšták
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

INTUSHOES s.r.o., se sídlem Stolařská 40, 763 16, Dolní Ves-Fryšták, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 100692, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

2Johannes Jurie Venter1 pobočka

5.6 km Lešenská 318, Zlín Bezdlužná

Výuka angličtiny pro děti do 10 let s rozdělením do skupin dle věku a jazykových znalostí. Dále zajištění workshopů, stravování a odpoledního hlídání.

3Ing. Grochal Petr - HARAKIRI kite kurzy6 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
6.1 km K Letišti , Zlín Bezdlužná

Kite kurzy. K vybraným kurzům poskytujeme jako dárek cvičný kite nebo DVD. Zaměřujeme se na výuku kiteboardingu, snowkitingu, buggykitingu i landkitingu v České republice i v zahraničí. Kurzy provádíme například v Německu, Polsku, Řecku či Egyptě. Provozujeme také kite půjčovnu.

4Marek Topič3 pobočky

6.5 km Klabalská I 4987, Zlín Bezdlužná

Prodej, předvedení a konzultace u diagnostických přístrojů - Oberon. Ke všem přístrojům poskytujeme i poradenskou a školící činnost. Nejvíce se specializujeme na individuální i skupinové školení a prodej přístroje Oberon.

5Bc. Boháčková Tereza

Překlady běžných, technických i odborných textů, webových stránek, manuálů a dalších dokumentů z a do anglického jazyka a korektury. Poskytuji individuální, skupinové a firemní jazykové kurzy.

6Vlasta Hofbauerová

Výuka angličtiny pro dospělé. Nabízíme udržovací, intenzivní, zkouškové i konverzační kurzy.

7Mgr. Petr Štěrba

Počítačové firmy pro jednotlivce i firmy. Zabývám se tvorbou kontingenčních tabulek.

8Dětské centrum Beruška o.s. (pobočka Zlín)1 pobočka

7.1 km Podlesí IV 5375, Zlín Bezdlužná

Pravidelné i jednorázové aktivity pro děti. Organizujeme tvořivé i taneční kroužky a cvičení. Provozujeme školku.

9Ing. Jiří Halaška

Anglický jazyk zaměřené na texty z oblasti obecné techniky, elektrotechniky, strojírenství, informatiky, ekonomiky, logistiky, jakosti.

10Jazyková agentura S, spol. s r.o.1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(51)
7.3 km Vršava 646, Zlín Bezdlužná

Individuální i skupinová výuka německého, anglického, francouzského a ruského jazyka, kurzy pořádáme v našich učebnách nebo ve Vaší firmě. Dále zajišťujeme firemní kurzy, výuku v zahraničí, jazykovou turistiku, tlumočení a překlady.


Školy, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Školy, kurzy v lokalitě Lukoveček – detailní popis

Systém školství v ČR

Mateřská škola

Školky nabízejí předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Předškolní vzdělávání je od 1. 9. daného roku povinné pro děti, které dosáhnou do 31. 8. 5 let.

Lesní školka

Lesní školka je alternativa tradičního předškolního vzdělávání. Vzdělávání probíhá v přírodě, nejčastěji v lese. Lesní školky mají zázemí nejčastěji v podobě jurty nebo chatky.

Základní škola

Poskytuje primární vzdělávání. Základní školy nabízejí všeobecné vzdělávání pro děti od 6 let. Docházka do základní školy je povinná. Základní školy se dělí na první a druhý stupeň.

Základní umělecká škola

ZUŠ nabízejí vzdělávání v uměleckých oborech – hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém.

Střední škola

Poskytuje sekundární vzdělávání, které navazuje na 9. ročník základní školy.

Střední odborná škola

SOŠ nabízejí vzdělávání v oboru ekonomickém, zdravotnickém, pedagogickém apod. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou. Absolventi získají maturitní vysvědčení.

Střední odborné učiliště

SOU nabízejí vzdělávání v oboru gastronomie, pro výkon řemeslných povolání apod. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Absolventi získají výuční list.

Gymnázium

Gymnázia nabízejí středoškolské všeobecné vzdělávání, které je přípravou studentů ke studiu na vysoké škole. Gymnázia nabízejí čtyřleté a osmileté studium. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou.

Konzervatoř

Konzervatoře nabízejí umělecké vzdělání v oborech – hudba, zpěv, tanec, hudebně-dramatickém. Jedná se o střední školy nebo vyšší odborné školy. Řadí se mezi instituce, které poskytují terciární vzdělání.

Vyšší odborná škola

Poskytuje terciární vzdělávání. VOŠ nabízejí vzdělávání absolventům středních škol. Studium trvá 3 roky a je zakončeno absolutoriem. Absolvent získá titul diplomovaný specialista (DiS.).

Vysoká škola a univerzita

Jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání, kdy studenti a pedagogové tvoří akademickou obec. Univerzity na rozdíl od vysokých škol provádějí výzkum a uskutečňují doktorské studijní programy. Vysoké školy nabízejí akreditované studijní programy, které se dělí na jednotlivé studijní obory a programy celoživotního vzdělávání. Studijní programy se rozdělují na bakalářské, magisterské a doktorské. Absolventi získají akademický titul.

Vysoké školy a univerzity jsou veřejné i soukromé. Na veřejné vysoké škole je vzdělávání zdarma.

Vedle běžného systému vzdělávání fungují školská zařízení pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami z důvodu fyzického nebo mentálního postižení.

Hledáte správnou školu pro své děti v lokalitě Lukoveček? Podívejte se na databázi všech mateřských, základních, středních škol, gymnázií a učilišť v ČR.

Potřebujete školní informační systém pro rychlé a efektivní zpracování veškeré školní agendy? Zkuste webovou aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace o školství a vzdělávání naleznete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Kurzy

Cílem kurzu je získání určité kvalifikace nebo rekvalifikace. Kurzy mohou být v prezenční, dálkové nebo e-learningové formě. Absolventi získají certifikát nebo osvědčení o absolvování kurzu.

Chcete zvýšit svoje šance na trhu práce a vzdělávat se? Navštivte veřejné kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Chcete si zlepšit cizí jazyk? Navštivte jazykový kurz. Adresář jazykovek nabízí přehled jazykových kurzů v ČR.