Školy, kurzy – Březnice okres Zlín

Povinná školní docházka je v ČR 9 let a žáci ji plní v základních školách. Po ukončení ZŠ mohou žáci nastoupit na střední školu. Absolventi maturitních oborů SŠ a gymnázií mohou pokračovat ve studiu na VŠ. Přehled škol v lokalitě Březnice.

1–10 firem z 180 nalezených Filtry

1Jana Podškubková

2.8 km Václavská 488, Zlín, Kudlov Bezdlužná

Poradenství v oblasti životního stylu, kineziologie metodou one brain. Pořádání odborných kurzů a školení.

2NADĚJE (pobočka Zlín, Bratří Sousedíků 349)42 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.7 km Bratří Sousedíků 349, Zlín
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Pomoc potřebným lidem. Chráněné bydlení, sociálně terapeutická dílna, prodej výrobků chráněných dílen, křesťanská duchovní péče, integrovaná čajovna s výukou obsluhy i kurzy pro klienty.

3Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s.r.o.

3.8 km B. Němcové 258, Zlín Bezdlužná

Základní umělecká škola Harmonie je mladá škola s rodinnou atmosférou s 320 žáky a 19 pedagogy. Sídlí v krásné čtvrti Zlína Podhoří, na ulici B. Němcové, pár minut od trolejbusové zastávky č. 4, 2, 6. Jako první soukromá základní umělecká škola ve Zlíně byla otevřena v roce 1995, jejím zřizovatelem…

4VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNĚ-HYGIENICKÝCH SLUŽEB

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km M. Alše 531, Prštné-Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNĚ-HYGIENICKÝCH SLUŽEB, se sídlem M. Alše 531, 760 01, Prštné-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNĚ-HYGIENICKÝCH SLUŽEB - Prštné-Zlín

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km M. Alše 531, Prštné-Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

VZDĚLÁVACÍ ZAŘÍZENÍ ZDRAVOTNĚ-HYGIENICKÝCH SLUŽEB, se sídlem M. Alše 531, 760 01, Prštné-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6Milada Lakomá

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km M. Alše 531, Zlín

Kvalifikační, odborné i rekvalifikační masérské, pečovatelské, manikérské i pedikérské kurzy nebo kurzy první pomoci či kurz pro pracovníky v sociálních službách. Vyučujeme na přednáškách, seminářích či praktickým výcvikem s možností dálkového studia.

7EDUA Group, s.r.o. - Tutor – přípravné kurzy3 pobočky

3.9 km nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná

Kurzy na přijímací zkoušky na VŠ a na státní maturitu. V nabídce máme přípravné kurzy na více než 30 oborů vysokých škol a na všechny povinné předměty státní maturity. Výuka probíhá v menších skupinách, ne ve velkých aulách. Přípravné kurzy probíhají v deseti městech.

8Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
3.9 km nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná

Výuka na gymnáziu je koncipována tak, aby studenty připravila ke studiu na vysoké škole. Interaktivní tabule nebo dotykové obrazovky. Škola má k dispozici odborné učebny, internet zdarma, laboratoře chemicko-biologickou a fyzikální a učebny výtvarné a hudební výchovy.

9Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín (jazyková…1 pobočka

3.9 km nám. T. G. Masaryka…, Zlín Bezdlužná

Jazyková škola s výukou angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, portugalštiny i češtiny. V nabídce jsou také kurzy připravující ke zkouškám, konverzační kurzy, kurzy obchodního a pracovního jazyka, opakovací a jiné.

10Jazykové Centrum Zlín Prštné1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
3.9 km Nerudova 167, Zlín

Zkouškové centrum Cambridge English a City & Guilds. Jazykové kurzy pro dospělé, děti, příprava na zkoušky PET, FCE, CAE. Firemní kurzy v celé ČR. Jednoleté denní pomaturitní studium angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština. Individuální výuka. Překlady včetně ověřených.


Školy, kurzy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Školy, kurzy v lokalitě Březnice – detailní popis

Systém školství v ČR

Mateřská škola

Školky nabízejí předškolní vzdělávání pro děti od 3 do 6 let. Předškolní vzdělávání je od 1. 9. daného roku povinné pro děti, které dosáhnou do 31. 8. 5 let.

Lesní školka

Lesní školka je alternativa tradičního předškolního vzdělávání. Vzdělávání probíhá v přírodě, nejčastěji v lese. Lesní školky mají zázemí nejčastěji v podobě jurty nebo chatky.

Základní škola

Poskytuje primární vzdělávání. Základní školy nabízejí všeobecné vzdělávání pro děti od 6 let. Docházka do základní školy je povinná. Základní školy se dělí na první a druhý stupeň.

Základní umělecká škola

ZUŠ nabízejí vzdělávání v uměleckých oborech – hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém.

Střední škola

Poskytuje sekundární vzdělávání, které navazuje na 9. ročník základní školy.

Střední odborná škola

SOŠ nabízejí vzdělávání v oboru ekonomickém, zdravotnickém, pedagogickém apod. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou. Absolventi získají maturitní vysvědčení.

Střední odborné učiliště

SOU nabízejí vzdělávání v oboru gastronomie, pro výkon řemeslných povolání apod. Studium je zakončeno závěrečnou zkouškou. Absolventi získají výuční list.

Gymnázium

Gymnázia nabízejí středoškolské všeobecné vzdělávání, které je přípravou studentů ke studiu na vysoké škole. Gymnázia nabízejí čtyřleté a osmileté studium. Vzdělávání je zakončeno maturitní zkouškou.

Konzervatoř

Konzervatoře nabízejí umělecké vzdělání v oborech – hudba, zpěv, tanec, hudebně-dramatickém. Jedná se o střední školy nebo vyšší odborné školy. Řadí se mezi instituce, které poskytují terciární vzdělání.

Vyšší odborná škola

Poskytuje terciární vzdělávání. VOŠ nabízejí vzdělávání absolventům středních škol. Studium trvá 3 roky a je zakončeno absolutoriem. Absolvent získá titul diplomovaný specialista (DiS.).

Vysoká škola a univerzita

Jedná se o nejvyšší stupeň vzdělávání, kdy studenti a pedagogové tvoří akademickou obec. Univerzity na rozdíl od vysokých škol provádějí výzkum a uskutečňují doktorské studijní programy. Vysoké školy nabízejí akreditované studijní programy, které se dělí na jednotlivé studijní obory a programy celoživotního vzdělávání. Studijní programy se rozdělují na bakalářské, magisterské a doktorské. Absolventi získají akademický titul.

Vysoké školy a univerzity jsou veřejné i soukromé. Na veřejné vysoké škole je vzdělávání zdarma.

Vedle běžného systému vzdělávání fungují školská zařízení pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami z důvodu fyzického nebo mentálního postižení.

Hledáte správnou školu pro své děti v lokalitě Březnice? Podívejte se na databázi všech mateřských, základních, středních škol, gymnázií a učilišť v ČR.

Potřebujete školní informační systém pro rychlé a efektivní zpracování veškeré školní agendy? Zkuste webovou aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace o školství a vzdělávání naleznete na webové stránce Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

Kurzy

Cílem kurzu je získání určité kvalifikace nebo rekvalifikace. Kurzy mohou být v prezenční, dálkové nebo e-learningové formě. Absolventi získají certifikát nebo osvědčení o absolvování kurzu.

Chcete zvýšit svoje šance na trhu práce a vzdělávat se? Navštivte veřejné kurzy nebo rekvalifikační kurzy.

Chcete si zlepšit cizí jazyk? Navštivte jazykový kurz. Adresář jazykovek nabízí přehled jazykových kurzů v ČR.