Ubytování v soukromí – Zlín

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1HELÍSEK ubytování pro studenty

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Štefánikova 5329, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ubytování v blízkosti centra Zlín. Nabízíme ubytování pro studenty. Více se dozvíte na naší webové stránce. Pro rezervaci nás prosím neváhejte kontaktovat mailem či telefonicky.

2Kubiš Jan, Ing.- Penzion BETA

4.4
★★★★★
★★★★★
(435)
Bezručova 504, Luhačovice Bezdlužná

Náš penzion Vám nabízí ubytování v centru lázních Luhačovice, který je blízko léčivých pramenů a kolonády. Naleznete u nás příjemné ubytování za rozumnou cenu.

3Ženatík Daniel-Ubytování Penzion Apartmány Zlín

Penzion Zlín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Penzion se nachází na velmi dobře dostupném místě ve Zlíně 3 km od sjezdu z dálnice, kousek od centra města, v městské části Malenovice jen pět minut od hradu. Výhodná vzdálenost je také od města Otrokovice.

4Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

5MEDIA GUIDE s.r.o Ubytování La Casa

SNP 5554, Zlín Bezdlužná

Ubytování La Casa Zlín je pro klienty, kteří hledají krátkodobý nebo dlouhodobý podnájem. Ubytování je dvoupodlažní, každé patro má svoji kuchyň a koupelnu se sociálním zařízením.

6ARTEX JM s.r.o. - ubytovna1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(125)
Lidická 267 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na ubytovně. Naše ubytovna se nachází přímo v centru Otrokovic Trávníky. Sociální zařízení a s kuchyňkou jsou pro všechny pokoje společné. Pro více info nás prosím neváhejte kontaktovat.

7Pivovar Vraník s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Trnava 23, Trnava Bezdlužná

Rodinný penzion s restaurací a vlastním pivovarem se nachází v Trnavě nedaleko Zlína, na úpatí Vizovických vrchů pro turisty zajímavém, ale zatím málo poznaném místě Valašska.

8RAINER CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám ubytování ve zcela novém *** hotelu typu garni, zařízeném ve standardu dle oficiální klasifikace Asociace hotelů a restaurací České republiky.

10BALTACI a.s. - penzion2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(659)
Masarykovo náměstí…, Napajedla
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Společnost byla založena v roce 1999 a v témže roce otevřela svou první provozovnu Restauraci Baltaci v Napajedlích, kde společnost sídlí. Aktuálně společnost vlastní a provozuje 4 restaurace, 2 hotely, penzion, bar a řeznictví.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v soukromí v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ubytování v soukromí najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Zlín.