Ubytování v soukromí – Zlín

1–10 firem z 70 nalezených Filtry

1TRAS, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Podvesná XVII 3833, Zlín
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění. Řidičské oprávnění skupin B-osobní automobil, C-nákladní automobil, D-autobus, E-vlek. Dále zajišťujeme školení řidičů, kondiční a zdokonalovací jízdy, přípravu na vrácení řidičského oprávnění.

2HELÍSEK ubytování pro studenty

Štefánikova 5329, Zlín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Ubytování v blízkosti centra Zlín. Nabízíme ubytování pro studenty. Více se dozvíte na naší webové stránce. Pro rezervaci nás prosím neváhejte kontaktovat mailem či telefonicky.

3Kubiš Jan, Ing.- Penzion BETA

4.4
★★★★★
★★★★★
(505)
Bezručova 504, Luhačovice Bezdlužná

Náš penzion Vám nabízí ubytování v centru lázních Luhačovice, který je blízko léčivých pramenů a kolonády. Naleznete u nás příjemné ubytování za rozumnou cenu.

4Ženatík Daniel-Ubytování Penzion Apartmány Zlín

3.2
★★★★★
★★★★★
(69)
Tečovská 231, Zlín - Malenovice

Penzion Zlín nabízí ubytování v apartmánech a pokojích. Penzion se nachází na velmi dobře dostupném místě ve Zlíně 3 km od sjezdu z dálnice, kousek od centra města, v městské části Malenovice jen pět minut od hradu. Výhodná vzdálenost je také od města Otrokovice.

5Minařík Josef - Penzion Kopná1 pobočka

Rodinný Penzion Kopná je situován do krásné přírody s jedinečným výhledem. Nabízí ubytování v 6 podkrovních pokojích, restauraci, venkovní bazén, wellness, fotbalové hřiště, plážový volejbal a půjčovnu kol a motorových čtyřkolek.

6Ubytovna Jezerka

Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 140 osob. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-fi. K dispozici je novomanželské apartmá a bezbariérový pokoj. Možnost pořádání společenských a firemních akcí.

7ZM - TECH s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(202)
U Lomu 638 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování v hotelu.

8MEDIA GUIDE s.r.o Ubytování La Casa

SNP 5554, Zlín Bezdlužná

Ubytování La Casa Zlín je pro klienty, kteří hledají krátkodobý nebo dlouhodobý podnájem. Ubytování je dvoupodlažní, každé patro má svoji kuchyň a koupelnu se sociálním zařízením.

9ARTEX JM s.r.o. - ubytovna1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(172)
Lidická 267 , Zlín Bezdlužná

Nabízíme služby ubytování na ubytovně. Naše ubytovna se nachází přímo v centru Otrokovic Trávníky. Sociální zařízení a s kuchyňkou jsou pro všechny pokoje společné. Pro více info nás prosím neváhejte kontaktovat.

10Pivovar Vraník s.r.o.

Trnava 23, Trnava Bezdlužná

Rodinný penzion s restaurací a vlastním pivovarem se nachází v Trnavě nedaleko Zlína, na úpatí Vizovických vrchů pro turisty zajímavém, ale zatím málo poznaném místě Valašska.


Ubytování v soukromí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Ubytování v soukromí v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ubytování v soukromí najdete 70 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 63 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 21 firem v regionu Zlín.