Ubytování v soukromí – Nový Jičín

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Ubytovna Na Lesní

4.4
★★★★★
★★★★★
(46)
Lesní 787/53, Nový Jičín Bezdlužná

Provozujeme turistickou ubytovnu s kompletním vybavením. Provoz turistické ubytovny s kompletním vybavením. Poskytujeme celoroční ubytování v soukromí. Součástí je i vlastní parkoviště a vybavení pro sportovní aktivity, pískoviště pro děti, wifi připojení zdarma a možnost grilování. Okolí lze…

2Autokemp Fulnek - Jerlochovice1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Fulnek 115, Fulnek Bezdlužná

Provozujeme autokemp, naší součástí jsou také privátní stáje pro ustájení vlastních koní s venkovní jízdárnou. Pořádáme dětské letní tábory s různou tématikou.

3Ingrid Pastorková- Penzion Lamberk Nový Jičín

4.5
★★★★★
★★★★★
(71)
Valašská 552/10, Nový Jičín
Otevřeno od 14:00

Provoz rodinného penzionu po celkové rekonstrukci.

4Kubelka Zdeněk- Ubytování v soukromí na Špici

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dolní 775, Štramberk Bezdlužná

Ubytování se skládá z celého druhého patra v rodinném domě s prostorným balkónem a vlastním sociálním zařízením. Ubytování má tři pokoje a to kuchyň, obývací pokoj, pokoj. Dále pak chodbu, koupelnu a balkón.

5Káňa Marek, Ing.- Chalupa U Zvonka

4.7
★★★★★
★★★★★
(34)
Lomná 205, Trojanovice Bezdlužná

Nabízíme k ubytování 3 velké pokoje se sociálním zařízením a balkónem. Pokoje jsou vybaveny vždy jedním dvojlůžkem a potom jednotlivými postelemi nebo rozkládacími pohovkami, dále dřevěným nábytkem a ledničkou. Apartmán Javorník je určen pro společnou skupinu 6–10 osob. Jedná se o luxusně zařízený…


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Ubytování v soukromí v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ubytování v soukromí najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Nový Jičín.