Ubytování v soukromí – Vyškov

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1MACHYNKA s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 793, Bučovice

Na trhu působíme už více jak 20 let a jsme specializovanou stavební firmou v oboru realizací hydroizolací střech, pozemních staveb, pokrývačských a klempířských prací. Provádíme rekonstrukce, opravy i výstavby šikmých a plochých střech bytových domů, na budovách škol, administrativních budov,…

2Lesní družstvo Švábenice1 pobočka

Provozujeme lesní hospodářství i velkoobchod se dřevem a stavebním materiálem a nabízíme pilařskou výrobu, impregnaci dřeva a další činnosti v oblasti lesnictví.

3Obora Borky1 pobočka

Ubytování je možné zařídit přímo v srdci obory, na luxusní lovecké chatě s parkováním, která nabízí pět dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, společenskou místnost s krbem a TV a kuchyní.

4CK Grand travel

4.7
★★★★★
★★★★★
(65)
Sušilovo náměstí…, Rousínov
Dnes už má zavřeno

Nabízíme pobytové zájezdy a především poznávací zájezdy do zahraničí, letecky, vlastní dopravou i autobusem. Eurovíkendy a poznávací zájezdy: Anglie, Irsko, Skotsko, Turecko, Itálie, Belgie, Nizozemí a další země. Školní a skupinové zájezdy. Zajišťujeme pojištění, ubytování, letenky, svatby v Řecku.

5Penzion Sirius

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatopluka Čecha…, Vyškov Bezdlužná

Rodinný moderní penzion - ubytování v centru Vyškova, 22 lůžek, 1-2 lůžk. pokoje s vl. soc. přísl., TV, klimatizace, přistýlky, internet, chráněný parking, bezbariérový, v dosahu squash, aquapark, dinopark, lanové centrum, farma Bolka Polívky, BVV.

6Novotný Aleš - UBYTOVÁNÍ NOVOTNÝ

Poskytujeme levné ubytovací služby. Ubytování je v 1-4 lůžkových pokojích, vč. TV na pokoji a parkovacích možností u ubytovny. Nabízíme ubytování i v apartmánech.

7HOTEL ATRIUM - AZ Real, spol. s r.o.

Kroměřížská 449, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hotel Atrium nabízí ubytování ve 33 2-lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Hotel má prostory pro pořádání obchodních schůzek, setkání. Vlastní restaurace s kvalitními službami.

8Ubytovna JOHAN, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Cukrovarská 404/2, Vyškov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka levného ubytování se společnou kuchyní a sociálním zařízením. Celková kapacita je 34 lůžek. Ubytování je vhodné pro méně náročné hosty, krátkodobě, zejména turisty, ale i pro pracující na cenově výhodnější delší dobu ubytování.

9Máčal Tomáš- MOTOREST PANORAMA

4.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Slovenská 242, Bučovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho motorestu, kde Vám připravíme ta nejlepší jídla, komfortní ubytování a spoustu spestření pro pŕíjemně strávené chvíle ať už z výletu či pracovní cesty.

10Penzion Kašparov

Kašparovský dvůr 757, Drnovice
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Penzion Kašparov, se sídlem Kašparovský dvůr 757, 683 04, Drnovice, v okrese Vyškov a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v…


Ubytování v soukromí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vyškov


Ubytování v soukromí v lokalitě Vyškov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ubytování v soukromí najdete 26 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Vyškov.