Ubytování v soukromí – Kroměříž

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Penzion Kroměříž

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Moravcova 253/12, Kroměříž Bezdlužná

Ubytování v penzionu, pokoje s vlastní koupelnou, WC, televizory, lednice a wifi připojení k internetu zdarma, parkování vozu a uzamknutí jízdních kol v uzavřeném dvoře zdarma.

2Penzion Hana Holešov

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 634/10, Holešov Bezdlužná

Hosty našeho penzionu jistě potěší možnost posezení ve stylové vinárně s kapacitou 60 míst, umístěné v atraktivním prostředí sklepních prostor s klenbovými stropy. Těšíme se na Vaši návštěvu!

4Král Jiří - Penzion2 pobočky

Penzion, levné ubytování v soukromí, apartmány s charakteristikou ubytování rodinného penzionu. Ubytovací služby jsou nadstandardní. Vybavené kuchyňky, WC, umyvadlo, sprcha nebo vana. Penzion leží na cyklostezce. Kola si uschováte. Sauna s bazénkem. Uzení, grilování.

5Kroměřížská CK TINA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Farní 95, Kroměříž Bezdlužná

Nabídka lyžařských zájezdů do Rakouska. Dále zajišťujeme ubytování v hotelech i soukromí, školní, firemní a skupinové akce. Prodáváme pobyty u moře, poznávající zájezdy a wellness. Nabízíme také last minute zájezdy. Poskytujeme i možnost zakoupení dárkových poukazů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Ubytování v soukromí v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Ubytování v soukromí najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Kroměříž.