Penziony – Šumperk

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Zajaroš Jan

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Vojtíškov 78, Malá Morava
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

Rekreační středisko Sport s celoročním provozem. Nabízíme služby pro sportovní soustředění, lyžařské výcviky – zejména pro děti a začátečníky, školy v přírodě, rodinné rekreace, semináře, firemní akce a jiné.

2Diňa Josef - Relaxační centrum Andělka

Vítejte na profilu penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax. Proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky.

3APARTMÁNY U JŮVŮ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Rejhotice 110, Loučná nad Desnou Bezdlužná

Nabízíme ubytování v penzionu s příjemným zázemím.

4APARTMÁNY ČERVENOHORSKÉ SEDLO

4.7
★★★★★
★★★★★
(40)
Červenohorské Sedlo…, Loučná nad Desnou Bezdlužná

Nabízím ubytování v penzionu s vybavenými apartmány.

5Trojkámen s.r.o.1 pobočka

Provozujeme penzion s ubytování v soukromí a restaurací.

6SEVERKA 851 s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(523)
Malá Morava 141, Podlesí Bezdlužná

Celoročně Vám nabízíme ubytování v čistém, horském prostředí Jeseníků v nadmořské výšce 851m, ubytovací kapacita 100 míst, pobyty vhodné nejen pro odpočinek, ale i pro aktivní dovolenou.

7PENSION RESIDENCE1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 913/7, Mohelnice
Otevřeno od 24:00
Bezdlužná

Penzion zajišťuje svým návštěvníkům ubytování v devíti jednolůžkových a osmnácti dvoulůžkových pokojích. Navíc jeden pokoj v pensionu je řešen jako bezbariérový, bez obav tedy mohou využít služeb i tělesně postižení návštěvníci. Nabízíme možnost uspořádání firemních akcí a školení v…

8Windová Alena- Penzion Windy

Provozujeme penzion ve Starém městě pod Kralickým Sněžníkem o kapacitě 18 lůžek. Penzion je vhodný pro rodinnou rekreaci, kolektivy. Nabízíme 2–4lůžkové pokoje s koupelnou, kabelovou televizí a připojením Wi-Fi, k dispozici je společná lednice, mikrovlná trouba, varná konvice a další vybavení.

9Vyroubalová Marcela- Penzion pod Paprskem

4.7
★★★★★
★★★★★
(19)
Velké Vrbno 185, Staré Město

Penzion nabízí ubytování pro 1 až 10 osob v celkem 3 pokojích. Ložnice a pokoje: 2 čtyřlůžkové, 1 dvoulůžkový. Sociální zařízení: společné (WC, umyvadlo, sprcha).

10H+M Breakrstrom s.r.o. - penzion Zlatá Hvězda

Náš penzion Zlatá Hvězda naleznete v obci Rapotín u Šumperka. Celý penzion je zrekonstruovaný a nabízí luxusní ubytování ve dvou a tří lůžkových pokojích se sociálním zařízením. V našem penzionu naleznete výbornou restauraci a soukromé parkoviště.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Penziony v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Penziony najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Šumperk.