Penziony – Uherské Hradiště

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1Obec Žítková

Žítková 161, Starý Hrozenkov Bezdlužná Ověřená

Návštěvník Žítkové zde může najít soubor původních domů. Kromě krásné přírody s chráněnými orchidejovými loukami je tu také přírodní koupaliště. Obecní úřad pro své obyvatele pravidelně zveřejňuje nové informace na úřední desce. V obci se nachází knihovna a turistické informační centrum s…

2Soukeníková Marie - Rekreační středisko Chata Lopeník

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Lopeník 193, Lopeník
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v CHKO Bílé Karpaty na Chatě Lopeník. Dále poskytujeme komfortní ubytování hotelového typu v 18 pokojích (48 lůžek). Každý pokoj má i sociální zařízení, televizor a chladničku. K rekreačnímu středisku náleží dvě chatky se šesti lůžky. K dispozici Wi-Fi, venkovní bazén a parkování…

3Půlkrábek Michal - Lanové centrum2 pobočky

Smraďavka 663, Buchlovice
Dnes už má zavřeno

Provoz lanového centra. Vstup na lanové centrum je od 125 cm. Aktivity v lanovém centru jsou možné pouze s instruktorem.

4Půlkrábek Michal - Penzion Na Přehradě2 pobočky

Poskytujeme ubytování. K dispozici je WiFi připojení, sauna i tenisové kurty. Nabízíme také ubytování školám. Penzion se nachází v klidné okrajové části Buchlovic.

5Půlkrábek Michal - Restaurace Na Přehradě2 pobočky

Provoz restaurace s nabídkou teplých jídel a nápojů. Nabízíme prostory pro pořádání firemních i rodinných akcí. Dále zajišťujeme pro skupiny řízené degustace místních vín.

6Kropáčová Martina - Penzion Buchlovice1 pobočka

Poskytujeme ubytování v penzionu. K dispozici jsou dva apartmány s vlastním sociálním zařízením a vchodem. Dále možnost využití zahrady s bazénem.

7Krystýnek Ivo - Penzion Lázeňský dům Smraďavka2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(519)
Smraďavka ev. č. 44, Buchlovice Bezdlužná

Sirnaté lázně Leopoldov se nachází v části Buchlovice v údolí Chřibů. V blízkosti se nachází zámek Buchlovice a hrad Buchlov. Naleznete zde místo pro klid a relax. Součástí lázní je restaurace, ubytování. V areálu pořádáme různé akce dle ročního období. V blízkostí se také nachází ranč Nevada.

8TERPA spol. s.r.o. - Penzion Břestek

Penzion se nachází v atraktivní lokalitě Chřibů v obci Břestek, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Objekt je situován do prostředí bezprostředně obklopeném nádhernou přírodou. Penzion je přízemní, kolaudace proběhla v roce 2012. K dispozici máme 2x 2-lůžkový a jednolůžkový pokoj.

9SINNER s.r.o. - Penzion Žítková

Nabízíme cateringové služby, rauty a rozvoz teplých jídel na oslavy.

10Sýkora Vlastimil - ubytování Velký Meder2 pobočky

Rekreační ubytování v rodinném penzionu 20 minut od termálního koupaliště Velký Meder na Slovensku. V areálu se nachází soukromé parkoviště. Kapacita 17 lůžek, venkovní posezení i ping-pong, šipky a WIFI.


Penziony – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Penziony v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Penziony najdete 80 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 72 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Uherské Hradiště.