Penziony – Uherské Hradiště

1–10 firem z 77 nalezených Filtry

1HAL-KON s.r.o. - Hotel Koníček1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(479)
Družstevní 167, Uherské Hradiště,… Ověřená

Nabízíme vám komfortní ubytování v hotelu Koníček. Náš hotel disponuje 22 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Součástí našeho hotelu je stylová restaurace Koníček s příjemnou atmosférou. Zajišťujeme soukromé akce i firemní akce.

2Obec Žítková

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Žítková 161, Starý Hrozenkov Bezdlužná Ověřená

Návštěvník Žítkové zde může najít soubor původních domů. Kromě krásné přírody s chráněnými orchidejovými loukami je tu také přírodní koupaliště. Obecní úřad pro své obyvatele pravidelně zveřejňuje nové informace na úřední desce. V obci se nachází knihovna a turistické informační centrum s…

3Soukeníková Marie - Rekreační středisko Chata Lopeník

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Lopeník 193, Lopeník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme ubytování v CHKO Bílé Karpaty na Chatě Lopeník. Dále poskytujeme komfortní ubytování hotelového typu v 18 pokojích (48 lůžek). Každý pokoj má i sociální zařízení, televizor a chladničku. K rekreačnímu středisku náleží dvě chatky se šesti lůžky. K dispozici Wi-Fi, venkovní bazén a parkování…

4Půlkrábek Michal - Lanové centrum2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smraďavka 663, Buchlovice
Dnes už má zavřeno

Provoz lanového centra. Vstup na lanové centrum je od 125 cm. Aktivity v lanovém centru jsou možné pouze s instruktorem.

5Půlkrábek Michal - Penzion Na Přehradě2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smraďavka 663, Buchlovice

Poskytujeme ubytování. K dispozici je WiFi připojení, sauna i tenisové kurty. Nabízíme také ubytování školám. Penzion se nachází v klidné okrajové části Buchlovic.

6Půlkrábek Michal - Restaurace Na Přehradě2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Smraďavka 663, Buchlovice

Provoz restaurace s nabídkou teplých jídel a nápojů. Nabízíme prostory pro pořádání firemních i rodinných akcí. Dále zajišťujeme pro skupiny řízené degustace místních vín.

7Kropáčová Martina - Penzion Buchlovice1 pobočka

Poskytujeme ubytování v penzionu. K dispozici jsou dva apartmány s vlastním sociálním zařízením a vchodem. Dále možnost využití zahrady s bazénem.

8Krystýnek Ivo - Penzion Lázeňský dům Smraďavka2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(594)
Smraďavka ev. č. 44, Buchlovice Bezdlužná

Sirnaté lázně Leopoldov se nachází v části Buchlovice v údolí Chřibů. V blízkosti se nachází zámek Buchlovice a hrad Buchlov. Naleznete zde místo pro klid a relax. Součástí lázní je restaurace, ubytování. V areálu pořádáme různé akce dle ročního období. V blízkostí se také nachází ranč Nevada.

9TERPA spol. s.r.o. - Penzion Břestek

Penzion se nachází v atraktivní lokalitě Chřibů v obci Břestek, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj. Objekt je situován do prostředí bezprostředně obklopeném nádhernou přírodou. Penzion je přízemní, kolaudace proběhla v roce 2012. K dispozici máme 2x 2-lůžkový a jednolůžkový pokoj.

10SINNER s.r.o. - Penzion Žítková

Nabízíme cateringové služby, rauty a rozvoz teplých jídel na oslavy.


Penziony – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Penziony v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Penziony najdete 77 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 69 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Uherské Hradiště.