Penziony – Opava

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Penzion Azalka1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Celní 11, Hlučín Ověřená

Nabízíme ubytování v Hlučíně, náš penzion disponuje 23 lůžky, k dispozici máme jídelnu. Dále nabízíme služby wifi, snídaně, parkoviště, půjčovnu kol, úschovnu kol.

2IBERIA TRADE s.r.o.- HOTEL IBERIA***

4.4
★★★★★
★★★★★
(212)
Pekařská 99/11, Opava, Město
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabízíme služby hotelu a restaurace. Ubytování můžeme nabídnout ve 26 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu. Ubytovací kapacita hotelu je tudíž 54 lůžek s možností přistýlky. K hotelu patří hotelové parkoviště s bezbariérovým přístupem. Pokoje jsou zařízeny stylově, k vybavení…

3Tesař Dalibor - PENZION NAD STÁJÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(337)
Jakartovice 35 , Jakartovice
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Penzion nad stájí se nachází v malebném a klidném podhůří Hrubého Jeseníků v obci Jakartovice. Tato obec se nachází mezi vodními přehradami Kružberk a Slezská Harta. V okolí obce Jakartovice naleznete spoustu břidlicových lomů, z kterých je velká část zatopená křišťálově čistou vodou a tyto hlubiny…

4Škývara Petr

4.4
★★★★★
★★★★★
(62)
Pekařská 65, Opava

Nabízíme komfortní ubytování v centrum Opavy.

5Restaurace a Penzion U KOSTELA1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(18)
Opavská 205, Bohuslavice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Penzion nabízí svým návštěvníkům ubytování ve 3 kategoriích pokojů: 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový. V restauraci můžete ochutnat skvělou kuchyni, a vybrat z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů.

6RAKETA BOWLING2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Krnovská 553, Opava
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Špičkové zábavní centrum nabízí široké spektrum služeb. V centru naleznete restauraci, bowling a penzion. Denně připravujeme široký výběr jídel a menu, oslavy, svatby, rodinné oslavy, večírky, smuteční hostiny, maturitní večírky, školení a nebo podnikové zábavní akce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Penziony v lokalitě Opava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Penziony najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Opava.